reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Hej dziewczyny,
wracam po chwilowej nieobecności. Już jesteśmy przeprowadzeni, uff było trochę ciężko. W dodatku masa papierologii. Na szczęście chwilowo to za nami. Następna przeprowadzka, już całkiem do siebie, za kilka miesięcy. :)
W międzyczasie zamówiłam rogala do spania. Długość 130 cm - jest super i plecy od razu poczuły ulgę. :)
W poniedziałek usg połówkowe :D
 
reklama
Ati ja probiotyk biorę od pierwszej dawki ( i ja i dzieci), ale wedle zasady,że min 3 h po dawce i przed kolejną. Chodzi o to, by antybiotyk nie zabił działania probiotyku. Sama biorę jeszcze 2 miesiące po antybiotyku, a dzieciom daję cały rok. :-)

Carolajna współczuję bólu głowy :-( Uważaj na siebie!
 
Ale mnie plecy bola, maly dzidzi sie rusza i zaczely mnie bolec na dole az mi ciezko wstac z podlogi czy krzesla. W poprzedniej ciazy tez tak mialam, niedlugo po pierwszych intensywnych ruchach Alexa mnie zaczely plecy bolec. Narazie ratuje sie joga, pomaga na kilka godz a za kilka tygodni bede jak nie przejdzie bede sie musiala do fizjoterapeuty wybrac. Boli ze hej.

Jutro w koncu usg w koncu dowiem sie kto tam siedzi juz sie doczekac nie moge szkoda tylko ze mam na 14nasta a nie na rano ale hej ho wyczekalam sie tyle to i do drugiej sie wyczekam.
 
reklama
Do góry