reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
Choco kupiłam ten syrop wsesie pani twierdziła ze tylko ten mogę brać śmierdzi okrutnie ale dobry nawet :-) zrobiłam sobie też inhalacje z samej soli i ten kaszel jest juz taki mokry ale nadal duszacy ;-)
 
Dziewczyny jestem, ale łeb mi pęka. O wizycie już napisałam ;-)


Bozienko uwierz,że ja bym na policję poszła! Gdzie są rodzice tych dzieci? Toż to z góry idzie przykład! :-( Jak się syn czuje?


U nas dziewczyny jest tyle ciężarnych,że jakby mieli dawać takie przywileje, to i tak byłyby wieczne kolejki :-D Ale ogólnie bywają super uprzejmi ludzie. Głównie faceci ;-) Ja zaś dziś byłam w sklepie i mimo brzuszka na wierzchu kumpela mówi,że w życiu by się nie domyśliła....no ja nie wiem, kiedy w końcu wszyscy się dowiedzą :-p
 
Magda dzięki narazie leży jak się nie rusza to go nie boli jak tylko o tym rozmawiamy zaczynają mu łzy lecieć :-( boje się troszkę ze odbije się to na psychice jego zadko kiedy okazuje emocje a żeby już płakać . Jak się nie chciał wyprowadzać ani zmieniać szkoły tak jak wracaliśmy z policji sam mi mówi mamo przenieś mnie do innej szkoły mąż zaczął się śmiać ze przeprowadzimy się może do szczecina jak dobrze pójdzie syn się ucieszył i stwierdził że może się już przenieś
 
Bozienka współczuję przeżyć.
Do Szczecina zapraszam, bliżej mnie :)

Mąż dopiero skończył robić z młodą jakąś krzyżówkę do szkolnej gazetki... makabra.

Zjadłam ciasto, synek kopie a ja idę spać.
Dobrej nocy.
 
Bozienko biedny :-( Oby na prawdę nie okazało się,że problem jest poważniejszy.


Carolajna przepisy dodam jutro. Dziś musze zjeść coś i też się kładę, bo ledwo żyję.
 
No i koniec mojego spania :-( i co ja będę robić do rana ;-) mały szaleje :-) trochę mniej mnie dusilo przynajmniej przesłałam do tej 3 bez budzenia się z kaszlu teraz coś mnie przydusza ale jest lepiej a przynajmniej tak mi się wydaje , nos się zrobił bardziej zatkany ;-) i zasmarkany ale wole mieć katar niż kaszel ;-).
 
Dzień Dobry, od 4 nie śpię jak zwykle przed wizytą.
Ati, Choco, Natka powodzenia, obyśmy wszystkie wyszły z gabinetów uśmiechnięte :-)
Proszę za mnie też kciuki trzymać, bo widzę, że to ma moc sprawczą :-D
 
Dzień doberek :)

Bozienko, jak przeczytałam o Twoim synku, to mnie kompletnie zatkało... Osmiolatek skopany w szkole??? Sześciu na jednego??? Zero informacji od nauczycieli??? Jestem w szoku. W przyszłym roku mój syn powinien iść do szkoły i po raz pierwszy mam wątpliwości, czy to dobry pomysł :( Mam nadzieję, że Kasjan szybko dojdzie do siebie, zwłaszcza psychicznie, mocno trzymam kciuki. No i wracaj szybko do zdrowia, żeby skopać tyłki wszystkim, którzy zawalili, taki numer nie powinien przejść bez echa.

Anit, trzymam mocno kciuki za Ciebie i malucha. Powodzenia :)

A przede mną kolejne intensywne dni. Ale w sobotę po południu będę miała totalny luz - chłopaki jadą na wieś, ja już będę po pracy, więc będzie czas na błogie lenistwo :) Albo na remanent w szafach. Się zobaczy ;)
 
reklama
Do góry