reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
Margarita chyba jest ok. Posprzątałam z małą, zrobiłyśmy obiad dla męża, stół odświętnie przystrojony :)
Ciasta nie zdążyłam upiec ale będzie na jutro jak wieczorem zrobię.
Teraz lecę opłacić wykładzinę bo w poniedziałek montują i zamówić dywan do szkoły, pani mnie poprosiła.

Bozienka nie odpuszczaj !!!!
Biedny mały :(

Magda wróciłaś już?
 
Caro wszystko ok? Mnie dziś baba w ikei zaatakowała karnisze naszczescie się na uderzeniu w nogę skończyło...

Bozienka ja też myślę że się boi powiedzieć bo napewno coś mówili jak go zaczepuli ale 6 na 1 to naprawdę są jaja .. mój mąż mówi a to wiesz jak z dzieciakami ale jak usłyszał w jaki sposób go potraktowali to ze tylko na policje i niech takich ze szkoły wydała albo zawiesza no kurcze nie można dawać przyzwolenia na takie traktowanie ..
 
Juz po policji pani w szkole twierdzi ze ich rozdzielala dzieci z klasy co innego jutro mają być wyzwani rodzice tamtych chłopców rozmawiać z pedagogiem i policja kasjan ma narazie siedzieć w domu jest obolały cały . Ja jeszcze aferę zrobię o to ze to się stało rano kolo godziny 10 i nikt mi nie dał znać dopiero jak dziecko odebrałam to sama zauważyłam cieszyć się ze nie ma jakiś obrażeń wewnętrznych i nic mu się takiego nie stało
 
reklama
Jadzka nic mi nie powiedzieli jego nawet nie sprawdzili stało się to na drugiej przerwie czyli o 9:35 syna odebrałam o 12:25 wiec kurde a jak by miał coś w brzuchu rozwalone jakiś krwotok ?? To co siniaki dopiero mu wychodzą :-( najwyraźniejsze jest podrapany.
Mnie z tego wszystkiego boli brzuch :-( naszczęście mały kopie :-) musze się uspokoić
 

Załączniki

  • 1443628201487.jpg
    1443628201487.jpg
    8 KB · Wyświetleń: 36
Do góry