reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
Właśnie odbieram ciasta :) ;)
 

Załączniki

  • 1443343613035.jpg
    1443343613035.jpg
    15,4 KB · Wyświetleń: 34
Hej hej ja z pracy pisze. W nocy maz mial dyzur wiec sie nawet wyspalam :) pomijajac fakt ze Alex obudzil sie przed piata wyspany i gotow do zabawy :) i mezowi zajelo kolejne 40 min zeby go uspic :) jak Was czytam ontych sniadankach i ciastach to sie momentalnie glodna robie. Wczoraj mialam ochote na kubel lodow ale udalo mi sie ich nie zjesc i bylam z siebie dumna jak paw :DMAGDA duzo zdrowkaANIT pisz nam tu od razu co u jak z synem. Oby juz bylo dobrze wszystko.KROPECZKU z dwojga zlego lepsza wiewiorka niz mysz :) musisz sie googli spytac jak ja wytepic ja nie mam pojecia :)
 
Przeszedł mi ten ból z prawej strony. Co za ulga czuje się jak nowo narodzona :happy:
Carolajna ciasta wyglądają apetycznie. Moje ulubione ciasta to wszystkie jasne a najbardziej sernik na zimno mojej siostry;-)
 
Gwiazdeczka obstawiam ze dzisiejsze huki to kwestia wynoszenia zapasów ;) cały czas coś spadalo wiec może to urządzenie na gryzonie zadziałało i będzie spokój? Kto wie.. oby tyle tylko że jak wyjeżdżali do sklepu to ja też ja widziałam jak do domu sąsiadów biegla:) może juz się przeprowadziła? Ja urządzenia tak czy siak nie ruszam niech sobie chodzi co by nowe zwierzę nie wpadło na ren pomysl;)

Madzia torcik truflowy... mniam...
Chyba zrobię dziś babeczki ;)
 
Gwiazdeczko jeszcze czekamy na obchód. Mają w weekend wysyp na noworodkowym :-) . No wiadomo to dzieciaczki z okresu świąteczno- nowo rocznego. :-)
Po synu widać że czuje się dobrze, tylko ropien powoli schodzi ale jednak schodzi. Zobaczymy co powie dzisiaj lekarz.
 
reklama
Anit jak leżałam rok temu we wrześniu w szpitalu z Kają,to mi położne mówiły że we wrześniu rodzi się,najwięcej dzieci :-) Mam nadzieję,że szybko syna wypisza ze szpitala!

U nas piękna pogoda,więc siedzę z Marcelkiem w ogrodzie.
 
Do góry