reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
Hej dziewczyny wpadlam zeby powiedziec, ze bedzie mnie mniej. Robie wiecej godzin w szkole i zaczynam wczesniej wiec mam urwanie glowy zeby wszystko ogarnac i isc do pracy jednej drugiej a potem trzeciej. Wracam wykonczona. Wiec pewnie bede nadrabiac jak bede miec wolne :)
 
Dotarł i pierścionek. Wartość mojej ręki wzrosła ;) :) hahaha. Teraz do świąt nic ;)
 

Załączniki

  • 1441717073876.jpg
    1441717073876.jpg
    16,3 KB · Wyświetleń: 50
reklama
Haha jadzka ja właśnie skończyłam ze swoim robić lekcje i dostałam szału oczywiście był placz nerwy a potem stwierdził że to było nie potrzebne i szybko skończył ehhhh
 
Do góry