reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Proszę dokładniej wszystko ;-)
 

Załączniki

  • 1443076191640.jpg
    1443076191640.jpg
    11,6 KB · Wyświetleń: 30
reklama
Mi tłumaczyła pielęgniarka ze kiedyś robiło się tylko 2 pobrania i albo po godzinie albo po 2 a teraz coraz częściej bierze się i po godzinie i po 2 mi wsumie lekarz nie powiedział jak mam czy 2 pobrania czy 3 wiec zrobiłam 3 ;-)
 
Dzień dobry wszystkim,
Solla, uwierz że rozumiem Cię jak nikt. Niestety my nie mamy na to wpływu. Szkoda, że te osoby nie rozumieją, że najbardziej krzywdza tych swoich bliskich.
Bozienka mój też chyba raz miał czkawke, bo tak rytmicznie podskakiwal :-)
Madisoni opowiadaj co u Ciebie, mam nadzieję, że wszystko dobrze :-)
Dziewczyny tak dla równowagi, to wczoraj dowiedziałam się, że moja koleżanka z pracy urodziła zdrową córeczkę, poród bezproblemowy :-)
Trzymam kciuki za wizyty :-)
 
Hehe wiedziałam że mi dzisiaj się będzie ciaglo jak nie wiem dopiero 9 a gdzie do 15 ;-) hehe jak juz będę jechać do lekarza to już będzie lepiej ;-) a Magda i aschle zachwile mają wizytę ;-)
 
reklama
Hej kochane :-)


Koleżanka zabierze dziewczyny do szkoły. Ja pod prysznic i jak tylko mąż przyjedzie,to jedziemy do Cardiff. Boję się strasznie.

Kropeczko u nas wynik z palca jest niedopuszczalny. Zresztą ja sama wiem po sobie ze kilka pomiarów pod rząd potrafi dać inny wynik. Także troszkę dziwne to robią u Ciebie. Mimo wszystko kciukasy za.dobre wyniki!!! :-)

Madisoni tez jestem ciekawa co U Ciebie? W porządku? Napisz coś proszę,bo już się martwimy :sorry:

Margarita gratki dla koleżanki!!! Cudowna wiadomość z samego rana :-)

Bozienko u mnie czkawki jeszcze nie czuć. Pamiętam zaś jak Nelly miała czlawke nonstop :-D


Choco a kiedy wyniki z Holtera? Mam nadzieję, że będą ok :-)


Pochwale się, że wczoraj mój maluszek wieczorem dawał tak mocno znać o sobie,że aż mi brzuszek skakał :-D
 
Do góry