reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
Madisoni ja napisałam "mam listę" a nie "mam listę i robię wg niej zakupy".
Wiadomo, że lista jest podpowiedzią a nie wyznacznikiem aby się jej trzymać.
Ja robię zakupy wg siebie i doświadczenia z pierwszym dzieckiem.
Każda z nas jest też inna i ma inne potrzeby.
 
Dla mnie taka lista to bardzo przydatna rzecz. Bo mniej wiecej wiem co potrzeba na początek, ale jednak z lista bedzie łatwiej i o niczym nie zapomne :-) ale jak zobaczyłam tą ze strony smyka to sie przeraziłam-chyba powinnam juz zaczać wszystko kompletować, bo później moge ze wszystkim nie zdązyć ;-)
 
Beemik to tylko wskazówki.

Bozienka ooo pacz jak poleciało. A kiedy masz połówkowe?

Ja się niedawno położyłam i pospałam chwilę. Teraz bym coś zjadła, ale co????
 
Jak mnie pierwsze dziecko czegos nauczylo to tego, ze NIE DA sie niczego zaplanowac. Ani porodu, ani wyprawki i tak zawsze bedzie cos innego potrzebne, cos z listy nie potrzebne, a porod to i tak pojdzie jak natura chce a nie jak my chcemu ;) Nie da sie tez zaplanowac dnia dokladnie ani nocy, nie da sie po prostu :) minuta po minucie jest inna i caly czas cos nowego ;)
 
Ja lezalam w szpitalu trzy dni i okazalo sie, ze mam za malo podpasek, za duzo pieluszek, za duzo ubranek dla dziecka za malo dla siebie na zmiane :o normalnie kosmos, wszystko bylo nie tak jak trzeba haha nie wzielam tez kapci i chodzilam w japonkach, w ktorych tez bralam prysznic. Majtki poporodowe w ogole sie nie przydaly, no duzo by jeszcze wymieniac. Oby tym razem wszystko poszlo gladko szybko i przyjemnie i chcialabym wyjsc do domu po szczesciu godzinach :o
 
reklama
Do góry