reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Kropek naszczęście stało się to pod siostry domem wiec wepchalam go na podwórko i tam siedzi dopóki szwagier nie wróci i nie popaczy ale coś czuje ze to było jego ostatnie tchnienie :-( staruszek chce juz odpocząć ;-)
 
reklama
A ja przeczytałam chyba wszystkie zaległe wpisy ale sorry nie mam jakoś weny żeby pisać . Dobija mnie znów ten upał nie umiem się ogarnąć od kilku dni:(
 
Kropek mam podobnie :-( córa daje popalić wczoraj jacyś debile szaleni mi pod oknami i młoda obudziła się po 22 i poszła spać dopiero przed 04 :-( moja kochana babcia zadzwoniła o 9 zebym przyjechała do niej wiec miałam już pospane i tak od samego rana wszystko mnie drażni nic nie idzie :-(
 
Kropek auto ma już prawie 20 lat ;-) wiec pewnie naprawa się nie będzie opłacać zobaczymy co mi powie szwagier trochę się na tym zna a jak nic nie powie to zawioze do.mechanika znajomego i niech sprawdzi czy się opłaci . A narazie będę dreptac na nogach ehhhhh
 
Współczuję... ja sobie wymyśliłam ze będzie zabudowywac szafki w pralni i pojechałam do punktu gdzie robią szafki na wymiar..niby w aucie klima, niby w tym punkcie tez chłodno a nameczylam się jak diabli.. nie służą mi upały..
 
Hej, ja na szybko póki mała śpi. Dziś mamy apogeum marudzenia i nudzenia, jęków że "nie chcę już tu być, chcę iść na spacer" itd. :-( Staję na głowie, zrobiłam nalot na pepco po jakieś pierdółki żeby miała cos nowego do zabawy. Nie pozwolili nam też dziś wyjść do sali zabaw, bo jakieś dzieci "zakaźne" są i mamy siedzieć w sali...kto ma lub miał dwulatka w domu wie czym jest utrzymanie go w jednym pokoju 24 h na dobę:no: Z pozytywnych wieści to jak wszystko będzie dobrze to są szanse na wyjście do domu we wtorek:-) W niedzielę mamy powtórkę badań i jak będą dobre wyniki to nas wypuszczą:tak:
Aa i wczoraj zapomniałam Wam napisać, że u nas prawdopodobnie jednak będzie córka:-D
Choco sto lat dla Córci :*
U nas też straszna duchota na tej sali a od jutra mają wrócić upały więc juz się boję:sorry:
Pisałyście o problemach z dziąsłami...ja mam nieustające problemy od poprzedniej ciąży i mi dentysta polecił dokładne mycie miękką szczoteczką i codzienne dokładne czyszczenie nicią dentystyczną, kiedyś tego nie pilnowałam jakoś specjalnie, a jak krwawiły to już w ogóle unikałam nitkowania, ale paradoksalnie jak zaczęłam nitkować codziennie to problemy się zmniejszyły, jak nie ma zaostrzenia to nitkuję co drugi dzień. Potem płukanie płynem (ja stosuję meridol) i na prawdę mi to pomaga. Pastę polecam Ajona. Na problemy z dziąsłami jest rewelacyjna:tak:
Bozienka powodzenia z autem
Miłego popołudnia i poprawy humorów Wam życzę:tak:
 
Bozenko, zespsute auko to rzeczywiscie pech;/ ale dobrze ze nie na drodze tylko pod domem tyle dobrego.
dziewuszzki, powiedzcie mi czy kupujecie dla maluszka nosidelko i fotelik samochodowy??
przyznam ze nie widze roznicy miedzy jednym a drugim . sam fotelik nie jest wystarczajacy??
 
reklama
Do góry