reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2025

Dziewczyny mam pytanie odnośnie badań prenatalnych. Mój lekarz jest na urlopie mam wizytę 12 sierpnia wtedy będę 11+4 czy jak mi wystawi skierowanie na badania do uda mi się gdzieś dostać? Jaki jest czas oczekiwania trzeba się dużo wcześniej zapisywać?
Po prostu podzwoń po placówkach które robią jakie są terminy oczekiwania, ja tez się stresowałam a w 3 na 5 placówek miejsca były nawet na ten sam dzień :) ale to na pewno będzie bardzo różne w zależności od miasta wiec nikt ci nie udzieli takiej informacji z forum, najlepiej się dowiedzieć samemu.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hejka 👋 ja dziś 14t +0d, miałyście może takie bóle brzucha jak na miesiączke ? Niezbyt mocne takie 3/4 na 10. Wczoraj miałam kłucie jakby po bokach a dziś boli mnie brzuch jak na okres lekko. Czy ktoś też tak miał ?
 
Hejka 👋 ja dziś 14t +0d, miałyście może takie bóle brzucha jak na miesiączke ? Niezbyt mocne takie 3/4 na 10. Wczoraj miałam kłucie jakby po bokach a dziś boli mnie brzuch jak na okres lekko. Czy ktoś też tak miał ?
Hej , tak , ja tak miałam od tak na prawdę 13 tygodnia , teraz jestem 14+2 i dziś jest trochę lepiej ale przez ostatni tydzień tak na prawdę każdego dnia miałam takie bóle 🙈 wszystko się rozciąga , dzidziuś teraz szybko rośnie , myślę że to przez to 🙈
 
Ja dziś zdycham (11+4).. Mega mega mdłości cały dzień nie wstaje z kanapy.. Młody mnie zaczepia do zabawy, a ja dętka. Nic nie mogę zjeść.. Nie mogę nawet o jedzeniu pomyśleć 🙈
 
Tak jak a poprzednim poscie napisałam pytam o to czy jak mi wystawi lekarz skierowanie na badania genetyczne to czy w tydzien uda mi się zapisać gdzieś gdzie wykonują takie badania czy trzeba wcześniej się zapisać?
To zależy od miejsca na pewno. My ci tu raczej nie pomożemy w tym temacie, musisz podzwonić po przychodniach 🙂
 
Dziewczyny mam pytanie odnośnie badań prenatalnych. Mój lekarz jest na urlopie mam wizytę 12 sierpnia wtedy będę 11+4 czy jak mi wystawi skierowanie na badania do uda mi się gdzieś dostać? Jaki jest czas oczekiwania trzeba się dużo wcześniej zapisywać?

Zwykle nie czeka się długo, ale teraz jest sezon urlopowy. Ja miałam do wyboru 4 placówki i w pierwszej tydzień temu dali mi termin na dzis lub wcale. W innej było kilka wolnych.
Tłumaczyli sezonem urlopowym.
Ja bym spróbowała zadzwonić jutro rano i zapytać jak z terminami i czy nie dałoby rady zapisać już a skierowanie wziąć ze sobą.
 
Hejka 👋 ja dziś 14t +0d, miałyście może takie bóle brzucha jak na miesiączke ? Niezbyt mocne takie 3/4 na 10. Wczoraj miałam kłucie jakby po bokach a dziś boli mnie brzuch jak na okres lekko. Czy ktoś też tak miał ?
Ja tak mam w zasadzie codziennie. Tylko że mam spore problemy jelitowe, które wróciły w czasie ciąży, a nie mam jak tego teraz leczyć (glodowki, zioła odpadają) nie wiem zatem czy to jelita czy co innego boli.
 
reklama
Do góry