reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2025

Ja od niedawna się nie kładę bo właśnie jakoś tak nie wygodnie na brzuchu i cycki trochę bolą jak się na nich leży 😁😁 ja kołdrę mam podłożoną pod brzuch trochę i śpię w pozycji miedzy na boku a na brzuchu 🥰
ja uwielbiam spać na brzuchu i nadal śpię, chociaż robi się niewygodnie. Często rano budzę się na plecach 🤣
 
reklama
Powiedźcie mi, 12. tydzień to czas między 11+0 a 11+6? Niby trzecia ciąża, a ja dalej nie wiem 🤣
A ja słyszałam ze medycznie mówi się tylko skończone, tj od 11+0 i 11+6 jest sie w 11. Tłumaczono mi to logika taka jak skończony wiek - ze jak masz 28 lat i 4 miesiące to mówisz ze masz 28 a nie 29 😀 ale nie uważam ze mam racje, mowie tylko jak mi tłumaczyła koleżanka. Ja sama sie gubię :)
 
reklama
Do góry