reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamusie 2025

Ja od niedawna się nie kładę bo właśnie jakoś tak nie wygodnie na brzuchu i cycki trochę bolą jak się na nich leży 😁😁 ja kołdrę mam podłożoną pod brzuch trochę i śpię w pozycji miedzy na boku a na brzuchu 🥰
ja uwielbiam spać na brzuchu i nadal śpię, chociaż robi się niewygodnie. Często rano budzę się na plecach 🤣
 
reklama
Powiedźcie mi, 12. tydzień to czas między 11+0 a 11+6? Niby trzecia ciąża, a ja dalej nie wiem 🤣
A ja słyszałam ze medycznie mówi się tylko skończone, tj od 11+0 i 11+6 jest sie w 11. Tłumaczono mi to logika taka jak skończony wiek - ze jak masz 28 lat i 4 miesiące to mówisz ze masz 28 a nie 29 😀 ale nie uważam ze mam racje, mowie tylko jak mi tłumaczyła koleżanka. Ja sama sie gubię :)
 
reklama
Do góry