reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2025

reklama
Ja miałam CC w pierwszej ciąży, w drugiej SN. Między CC a VBAC było 19msc 🙂 Wszystko zależy w sumie od stanu blizny po cięciu. W pierwszej ciąży dobiłam do 42 tygodnia, w drugoej mi wywoływali w 39+3 z uwagi na wagę dzidziusia.
 
Ja schudłam 2,8kg 😅😅 Ale już spodnie mimo wszystko cisną i brzuszek bardziej jakby napięty jest ale jeszcze u mnie chyba nic nie widać 😁😁
O u mnie podobnie, 2.5kg na minusie chociaż byłam pewna że już przytyłam, bo brzuch mam wyraźnie większy, wszystko ciśnie nawet z luźnym pasem. A to dopiero 9+2. Rozglądam się już za spodniami ciążowymi bo widzę że będzie ciężko, szczególnie zimą 🫣
Polecacie jakieś strony z ubraniami ciążowymi?
 
Ja dziś po wizycie, są dwa małe centymetrowe żelki, serduszka biją jak szalone :)

Trzymam kciuki za wasze wizyty, ja zaczynam 8 tydzień dzisiaj. Właśnie jeśli jestem 7t i 1 dzień to jestem w 7 czy w 8? 😂 chyba 7 prawda bo to się mówi tylko skończone?

Kolejna wizytę mam w 12 tygodniu i wtedy mam dostać skierowania na prenatalne. Sama nie wiem teraz sie martwię ze może to będzie późno żeby dostać sie do dobrego lekarza? :( jak myślicie?
 
Ja dziś po wizycie, są dwa małe centymetrowe żelki, serduszka biją jak szalone :)

Trzymam kciuki za wasze wizyty, ja zaczynam 8 tydzień dzisiaj. Właśnie jeśli jestem 7t i 1 dzień to jestem w 7 czy w 8? 😂 chyba 7 prawda bo to się mówi tylko skończone?

Kolejna wizytę mam w 12 tygodniu i wtedy mam dostać skierowania na prenatalne. Sama nie wiem teraz sie martwię ze może to będzie późno żeby dostać sie do dobrego lekarza? :( jak myślicie?
Matko jak ja zazdroszczę bliźniaków 😍😍 Jedno czy dwujajowe?☺️ Moim zdaniem za późno na skierowanie na prenatalne. Powinien Ci dać już teraz byś się zarejestrowała... Ja ide w czwartek wtedy będzie 8+1 i powiedziała że wtedy mi da skierowanie na prenatalne.
 
Matko jak ja zazdroszczę bliźniaków 😍😍 Jedno czy dwujajowe?☺️ Moim zdaniem za późno na skierowanie na prenatalne. Powinien Ci dać już teraz byś się zarejestrowała... Ja ide w czwartek wtedy będzie 8+1 i powiedziała że wtedy mi da skierowanie na prenatalne.
O widzisz, dziękuje!
2k2o dwuowodniowe dwukosmówkowe :)
Dzięki, ja za to dzis ze smutkiem patrzyłam na 49 kg wpisane w karcie ciąży…😂 ciekawe do ilu dojdę na liczniku z dwójka 🙈 mąż zmartwiony o moje zdrowie bo wie ze to wymagająca ciąża, ale mega się cieszy 😅
 
reklama
Ja dziś po wizycie, są dwa małe centymetrowe żelki, serduszka biją jak szalone :)

Trzymam kciuki za wasze wizyty, ja zaczynam 8 tydzień dzisiaj. Właśnie jeśli jestem 7t i 1 dzień to jestem w 7 czy w 8? 😂 chyba 7 prawda bo to się mówi tylko skończone?

Kolejna wizytę mam w 12 tygodniu i wtedy mam dostać skierowania na prenatalne. Sama nie wiem teraz sie martwię ze może to będzie późno żeby dostać sie do dobrego lekarza? :( jak myślicie?
Witam w gronie bliźniaków 😍
 
Do góry