reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2025

reklama
Dziewczyny jak myślicie dostałam tej opryszczki wczoraj i nie smarowałam niczym oprócz czosnku.. ale ciągle rośnie i nie wiem czy smarowac jakaś maścią? Gina mam dopiero jutro a boję się, że coś może być przez to nie tak.. kurde zawsze coś musi się trafić 😪😪
 
Dziewczyny jak myślicie dostałam tej opryszczki wczoraj i nie smarowałam niczym oprócz czosnku.. ale ciągle rośnie i nie wiem czy smarowac jakaś maścią? Gina mam dopiero jutro a boję się, że coś może być przez to nie tak.. kurde zawsze coś musi się trafić 😪😪
W poprzedniej ciazy miałam opryszczkę i lekarz pozwolił mi smarować maścią na opryszczke. Mówił że to działa miejscowo i nie zaszkodzi.
A ja zawsze jak miałam opryszczke to strasznie mi się rozrastała 🫣 z jednej kropki prawie na pół ust.
 
To Twoja pierwsza ciąża?🙂

Nigdy nie zapomnę jak byłam na wakacjach i moja siostra dzwoniła zaryczane, ze będą bliźniaki 🙈 tak ryczała, ze nie mogłam jej zrozumieć 🤣
Tak to moja pierwsza ciąża 😊 o kurcze haha 😂 ja nie płakałam ale byłam w takim szoku że 2 dni dochodziłam do siebie😁 aczkolwiek jestem szczęśliwa🥰
 
W pierwszej ciazy powiedzieliśmy wszystkim po pierwszych prenatalnych. Było ciężko wytrzymać do 12tygodnia 😅🤣
w pierwszej ciąży powiedzieliśmy zaraz po pozytywnym teście, AE poroniłam, w drugiej powiedzieliśmy aż w 5 Msc ciąży, a teraz powiedzieliśmy też od razu, z zastrzeżeniem, że mają nie rozgadywać na razie (musiałam, bo mąż wozi moją mamę do pracy, a ja jestem na L4 i nie wychodzę z domu, byłyby pytania gdzie jestem itp)
 
Dziewczyny jak myślicie dostałam tej opryszczki wczoraj i nie smarowałam niczym oprócz czosnku.. ale ciągle rośnie i nie wiem czy smarowac jakaś maścią? Gina mam dopiero jutro a boję się, że coś może być przez to nie tak.. kurde zawsze coś musi się trafić 😪😪
Jest maść na opryszczkę typowo dla kobiet w ciaży- erazaban i na ulotce właśnie jest to zaznaczone :)
 
reklama
Trochę wam zazdroszczę (tak całkiem pozytywnie) tych bliźniaków 😊 Przemega fajna sprawa, zaskoczenie, nowa rzeczywistość, mooooorze miłości. Nie będzie różowo, bo też pewnie będą i podwójne doły i wkurzenia, ALE podejrzewam, że będzie wam wszystkim super fajnie jednak. Ekstra 🥰🥰🥰
 
Do góry