reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2025

Cześć dziewczyny. U mnie dzisiaj ciężki dzień. Dwa dni miałam spokoju a dzisiaj takie mdłości, że szok. Zapach w samochodzie mi przeszkadza, zapach kawy której i tak nie pije, w zasadzie nic mi nie pasuje 😟 oooo i mąż, mąż też mi dzisiaj nie odpowiada. Mogły iść już do pracy 🙈 a na dokładkę lekarka rodzinna mnie do szału doprowadziła, nie chce mi skierowania do specjalisty wypisać na zasadzie "nie, bo nie" 😡 więc właśnie pozbyła się jednego z pacjentów, muszę zaczekać na kartotekę i przenoszę się gdzie indziej.
U mnie plamienia chyba ustępują, ja właśnie biorę duphaston 😲
 
reklama
W pierwszej ciazy powiedzieliśmy wszystkim po pierwszych prenatalnych. Było ciężko wytrzymać do 12tygodnia 😅🤣
Ja tez w pierwszej ciazy powiedziałam po prenatalnych. Na swieta przynieśliśmy tort z bocianem i po przekrojeniu pokazała się różowa masa:D tym razem takich fajerwerków nie planuje. Mężowi tez nie powiedziałam w romantyczny sposób 😂
 
reklama
Jeszcze opryszczka mi dziś wyskoczyla😪😪 na szczęście to nie pierwszy raz,przed ciaza często miewałam.. mam nadzieję, że nie zaszkodzi nic 😒😒
 
Do góry