reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Hej dziewczyny mam pytanie brała może któraś Augumentin w ciąży ? Ja aktualnie jestem w 17 tygodniu a niestety wdała mi się ropa w zębie i muszę go wyleczyć a później czeka mnie wyrywanie 🤦🏼‍♀️ Także narazie mam przypisany Augumentin i zastanawiam się czy aby na pewno jest bezpieczny
Jeżeli lekarz zalecił to trzeba brać, czasem wiecej zaszkodzi nie leczony stan zapalny niz lek.
 
reklama
Hej ja jeszcze nie brałam L4 🤔🤔 tak myślę miesiąc max 2 i pójdę bo dziś obudziłam się z katarem, teraz to strach zwykły katar złapać 🤣🤣
 
Aniu już tu któraś Koleżanka poradziła, żeby poczekać do wyników panoramy. Dobrze, że zrobiłaś to badanie.
Test panorama wykazał niskie ryzyko ZD i Digeorga... sama nie wiem teraz co robić.... czy wynik mógł być fałszywie negatywny? Czytałam ze wynik fałszywie pozytywny jest bardziej prawdopodobny przy mikrodelecjach. Boję się amnio, ale boję się ze test mógł jednak nie wykryć mikrodelecji...
 
Test panorama wykazał niskie ryzyko ZD i Digeorga... sama nie wiem teraz co robić.... czy wynik mógł być fałszywie negatywny? Czytałam ze wynik fałszywie pozytywny jest bardziej prawdopodobny przy mikrodelecjach. Boję się amnio, ale boję się ze test mógł jednak nie wykryć mikrodelecji...
Kochana dużo chyba zależy od tego jaka decyzję podjęłabys w razie, gdyby dzidzi jednak było chore. Wydaje mi się, że to ma znaczenie przy decyzji o amniopunkcji. Ja dla świętego spokoju zrobiłabym amnio...
 
Kochana dużo chyba zależy od tego jaka decyzję podjęłabys w razie, gdyby dzidzi jednak było chore. Wydaje mi się, że to ma znaczenie przy decyzji o amniopunkcji. Ja dla świętego spokoju zrobiłabym amnio...
Też jestem tego zdania że zależy jaką decyzja byłaby w razie czego. A co do amniopunkcji to pytanie czy wolisz być na 100% pewna czy wystarczy Ci wynik panoramy. Nie pamiętam już dlaczego robiłaś ten test jak że względu na zły wynik pappy to bym bardziej ufała Panoramie
 
Też jestem tego zdania że zależy jaką decyzja byłaby w razie czego. A co do amniopunkcji to pytanie czy wolisz być na 100% pewna czy wystarczy Ci wynik panoramy. Nie pamiętam już dlaczego robiłaś ten test jak że względu na zły wynik pappy to bym bardziej ufała Panoramie
Test pappa był idealny, mamy wadę serca ( prawostronny łuk).
 
Test pappa był idealny, mamy wadę serca ( prawostronny łuk).
Hmm. Ciężka decyzja jeżeli będziesz chciała iść na amniopunkcje to nie jest to takie straszne siostra moja miała i mówi że myślała że będzie gorzej to wyglądać. Tylko pamiętaj że jest to zabieg z jakimś ryzykiem utraty ciąży nie wielki ale jest.
 
reklama
Test panorama wykazał niskie ryzyko ZD i Digeorga... sama nie wiem teraz co robić.... czy wynik mógł być fałszywie negatywny? Czytałam ze wynik fałszywie pozytywny jest bardziej prawdopodobny przy mikrodelecjach. Boję się amnio, ale boję się ze test mógł jednak

Test pappa był idealny, mamy wadę serca ( prawostronny łuk).
Skoro test papa i harmony wychodzą dobrze, to napewno nie ma innych wad. A jakie są rokowania z tą wadą serca ?? Przeprowadza się jakiś zabieg dziecku ??
 
Do góry