reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamusie 2022

reklama
Jako
Jest warunkowo dopuszczony nawet na stronie rzadowej o tym pisali więc to nie świadczy czy że przeszedł lll fazę. Wiem że jest to szczepionka już teraz przebadana chyba najbardziej na świecie bo żadna nie robili aż takich masowych szczepień. Napisałam swoje zdanie na temat mojego podejścia do tych szczepionek i na tym skończę temat z mojej strony bo nie mam ani ochoty ani czasu na roztrząsanie tego tematu. Ktoś pytał to napisałam swoje zdanie 😊
Nie czepiam się twojej opinii, też nie chce się kłócic🙂 ale od kilku lat pracuje w badaniach dlatego nie lubię jak ktoś pisze takie rzeczy. To że były dopuszczone warunkowo nie znaczy że nie przeszły 3 fazy. Przeszły ale prawda jest taka że trwała o wiele krócej niż trwałaby bez pandemii🙂
 
Jasne , to moja 3 ciążą dwójkę niestety straciłam ,pierwsze w 25 tyg ,drugie w 19 tyg a teraz trzecia i cały czas leżę tak że trochę się nudzę ,ale tak po za tym to wszystko dobrze jak narazie tylko mam obawy że może znów coś pójść nie tak przez moją niewydolność Szyjki bo to z nią się borykam w ciąży 🙂 ale staram się myśleć pozytywnie że tym razem się uda 🙂
hejka, witamy :) i trzymamy kciuki zeby wszystko bylo dobrze 🤞🤞
 
Jasne , to moja 3 ciążą dwójkę niestety straciłam ,pierwsze w 25 tyg ,drugie w 19 tyg a teraz trzecia i cały czas leżę tak że trochę się nudzę ,ale tak po za tym to wszystko dobrze jak narazie tylko mam obawy że może znów coś pójść nie tak przez moją niewydolność Szyjki bo to z nią się borykam w ciąży 🙂 ale staram się myśleć pozytywnie że tym razem się uda 🙂
Witaj, bardzo mi przykro. Trzymam kciuki żeby teraz już było wszystko dobrze🙂
 
Jasne , to moja 3 ciążą dwójkę niestety straciłam ,pierwsze w 25 tyg ,drugie w 19 tyg a teraz trzecia i cały czas leżę tak że trochę się nudzę ,ale tak po za tym to wszystko dobrze jak narazie tylko mam obawy że może znów coś pójść nie tak przez moją niewydolność Szyjki bo to z nią się borykam w ciąży 🙂 ale staram się myśleć pozytywnie że tym razem się uda 🙂
Bardzo mi przykro kochana. Musi być ciężko ale na pewno tym razem już w lutym będziesz tulić swoje maleństwo ❤️ znasz już płeć? Jak Ci się nudzi to pisz nam tu, zawsze któraś z nas odpisze
 
Jeszcze nie wiem jaka płeć chyba zastanawiam się nad tym żeby przy porodzie się dowiedzieć aby była to niespodzianka ,wiadomo przeżywam to w sobie strach jest ale no mam nadzieję że teraz się uda ,trzeba iść do przodu i no nie ukrywam że się nudze cały czas leżenie 🙂
Bardzo mi przykro kochana. Musi być ciężko ale na pewno tym razem już w lutym będziesz tulić swoje maleństwo ❤️ znasz już płeć? Jak Ci się nudzi to pisz nam tu, zawsze któraś z nas odpisze
 
reklama
Jeszcze nie wiem jaka płeć chyba zastanawiam się nad tym żeby przy porodzie się dowiedzieć aby była to niespodzianka ,wiadomo przeżywam to w sobie strach jest ale no mam nadzieję że teraz się uda ,trzeba iść do przodu i no nie ukrywam że się nudze cały czas leżenie 🙂
Ja bym chyba nie wytrzymała do porodu nie znając płci 😂 nie zazdroszczę tego leżenia chyba bym ciągle książki czytała na ale ile można czytać 😊 ale dla dzidziusia wszystko się zrobi co będzie trzeba. Postaramy się o to żebyś nie nudzila się za bardzo 😊
 
Do góry