reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

reklama
Dziewczyny pytanie - ile z was które nie mają żadnych wskazań do badań genetycznych ich nie robi? Wydaje mi się że mój lekarz coś za bardzo mi te badania reklamuje, co wizytę pyta na które się zdecydowałam. A ja żadnych wskazań nie mam, w rodzinie nigdy wad nie było ani h mnie ani u meza i się waham
 
Dziewczyny pytanie - ile z was które nie mają żadnych wskazań do badań genetycznych ich nie robi? Wydaje mi się że mój lekarz coś za bardzo mi te badania reklamuje, co wizytę pyta na które się zdecydowałam. A ja żadnych wskazań nie mam, w rodzinie nigdy wad nie było ani h mnie ani u meza i się waham
Ja to w ogóle w szoku byłam, jak znajoma mi mówiła, że ona prenatalnych nawet nie robiła, bo ginekolog jej powiedział, ze żadnych nieprawidłowości nie widzi… Ja póki co nie będę się decydować na żadne NIFTY i inne, moja ginekolog mi o nich wszystkich powiedziała, ale nie nakłaniała nachalnie do żadnego z nich
 
Dziewczyny pytanie - ile z was które nie mają żadnych wskazań do badań genetycznych ich nie robi? Wydaje mi się że mój lekarz coś za bardzo mi te badania reklamuje, co wizytę pyta na które się zdecydowałam. A ja żadnych wskazań nie mam, w rodzinie nigdy wad nie było ani h mnie ani u meza i się waham
U mnie to wygląda tak, że jestem umówiona na usg. Dopiero jak się coś nie zgadza to Pani dr daje skierowanie na krew.
 
Dziewczyny pytanie - ile z was które nie mają żadnych wskazań do badań genetycznych ich nie robi? Wydaje mi się że mój lekarz coś za bardzo mi te badania reklamuje, co wizytę pyta na które się zdecydowałam. A ja żadnych wskazań nie mam, w rodzinie nigdy wad nie było ani h mnie ani u meza i się waham
Ja jak na razie nie Planuję a ze Względu na wiek chyba jest wskazanie. W sumie to te 3 zespoły co do pappa to nie sa dziedziczne a przypadkowe. Czy sie myle?
 
Moje bliźniaki z wczorajszej wizyty 🥰
Rosną równo :) maja po 3 cm serduszka biją rowno 165
Ogolnie wszystko z nimi dobrze :)! Brykały bardzo na badaniu aż byłam w szoku jak bardzo :D
 

Załączniki

  • IMG-20210720-WA0004_crop_84.jpeg
    IMG-20210720-WA0004_crop_84.jpeg
    140 KB · Wyświetleń: 77
reklama
Do góry