reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Hej, czy któraś z was używa w trakcie ciąży skinoren? Masakrycznie mnie wysypało na jednym z ramion, okropnie to wygląda. Zrobiłam już maseczke z zielonej glinki no i właśnie posmarowalam skinorenem ale teraz się zastanawiam czy w ogóle można....
 
reklama
Znasz na maślance z owocami i kruszonką? Albo maxi king?
Jejku uwielbiam ciasta na maślane/jogurcie, ale one chyba nie są stworzone dla mnie 😔 kilka zakalców zaliczonych. Już czytałam wszystko jak się przed tym uchronić i stosowałam się do każdych podpunktów i nic. Przede wszystkim temp pokojową składników itd. A nowy piekarnik 🤷🏼‍♀️
 
Hej, czy któraś z was używa w trakcie ciąży skinoren? Masakrycznie mnie wysypało na jednym z ramion, okropnie to wygląda. Zrobiłam już maseczke z zielonej glinki no i właśnie posmarowalam skinorenem ale teraz się zastanawiam czy w ogóle można....
Ja stosowałam przed ciążą i przestałam. W ulotce jest napisane, żeby nie stosować, chyba, że zaleci lekarz. Więc w zasadzie tak, jak z wszystkim w ciąży 😕
 
Jejku uwielbiam ciasta na maślane/jogurcie, ale one chyba nie są stworzone dla mnie 😔 kilka zakalców zaliczonych. Już czytałam wszystko jak się przed tym uchronić i stosowałam się do każdych podpunktów i nic. Przede wszystkim temp pokojową składników itd. A nowy piekarnik 🤷🏼‍♀️
Ja daje składniki prosto z lodówki i wychodzi. Może to faktycznie kwestia piekarnika. Ja mam stary, kilkuletni 😂
 
Hej kochane
Tez chetna na priv
A ja dziś potrzebuje przytulenia, w relacjach rodzinnych to byl dzis bad day🥺 mialo byc fajnie, mąż cały dzień w pracy wiec chcialam pojecjac do rodzicow, przyjechali po nas i koniec dobrej historii... Moj tata nie lubi gdy ktis mu zwraca uwage ze jedzie za szyblo czy cos w tym stylu... A ze ja z tych strachliwych to na skrzyżowaniu cos mu warknęłam no i soe wkurzyl... Niestety to taki furiat.. Moedzy nami od milosci do nienawiści jeden krok. Zatrzymal sie i ze on dalej nie jedzie jak nam sie nie podoba... No i szlag mnoe trafil mowie do m amy ze w takich nastrojach to wole zostac w domu, zabralam mlodego i do domu mielismy blisko.. Zal mi bylo mamy wiec pojechalismy w konxu w milczeniu, ja strasznie zaplkana, kubus chciał do taty... Konoec końców wrocilam w koncu do domu nawet nie czekalam na obiad, płakać mi sie chcialo non stop, ze lrwnie dzidzia zagrozona i co ja najlepszego zrobilam. W domu wzielam nospe, wypilam melise, ciągnęło w pachwinach okropnie, juz noe wiedzialam czy brzuch boli czy nie, teraz jest dobrze. Nic nie boli. Moze troche plecy z tylu😬 Powiedzcie ze to nie mozliwe by jedna stresowa sytuacja zaszkodziła kruszynce 😩 to juz silna istotka no ale strach jest. Najlepiej gdy mam męża przy sobie. Musialam sie wygadac
No nic we wt mam wizyte zwykla, przed wyjazdem nad morze.
Miliego wieczorku
U mnie też ciężka sprawa, mąż wraca z pracy i przez ostatnią nagłą chorobę teściowej (niestety mieszkamy jeszcze z nimi) ktoś musi się nią zająć a że tesciu ma w tym tyg taką zmianę w pracy że go długo nie ma to mój spędza tam dużo czasu przy niej... Z jednej strony wiem jaka jest sytuacja, a z drugiej też mi trochę smutno.
 
Jeszcze ja😉 mało się odzywam bo walczę ciągle z mdłościami a wizytę mam dopiero 24.07 więc prócz problemów z jedzeniem nic ciekawego się u mnie nie dzieje 🤷‍♀️. Ale czytam codziennie 😘
 
reklama
Czy miałyście lub macie ból biodra w ciąży? Ja w poprzedniej pod koniec ciąży miałam lekką rwę. Dzisiaj natomiast pojawił mi się ostry ból biodra. Czytałam że to od progesteronu i relaksyny i to normalne, ale to jest ból który uniemożliwia funkcjonowanie. Muszę leżeć i to z boku na bok trudno się odwrócić.
 
Do góry