reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Straszny u nas jest system, że na NFZ są tylko 3 badania USG- jeszcze na takim sprzęcie, że nic nie widać. Ja chodzę prywatnie, miałam 2 wizyty i już 2 razy USG robione, dodatkowo cytologię, ręczne badanie piersi, USG piersi, węzłów chłonnych i tarczycy 🙈
Ja prywatnie byłam raz ale już umówiłam się na kolejny i też miałam full badania z usg, zdjęciami i opisem. A tu dupa hehe
 
reklama
Ja mam prenatalne 23 lipca, wtedy już będę mieć 12+5 - myślicie, że już wtedy będzie szansa poznać płeć? 🙂
O to mamy podobnie. Ja mam prenatalne 22.07 i to będzie 12+2 wg OM i doktorek mówił że jak maluch się ładnie ułoży to już będzie widać co tam ma😉 chyba, że wstydnis będzie. Co obstawiasz u siebie ? My z mężem przeczuwamy dziewczynkę, chociaż u męża w rodzinie to same chłopaki się rodzą więc zobaczymy 😁
 
O to mamy podobnie. Ja mam prenatalne 22.07 i to będzie 12+2 wg OM i doktorek mówił że jak maluch się ładnie ułoży to już będzie widać co tam ma😉 chyba, że wstydnis będzie. Co obstawiasz u siebie ? My z mężem przeczuwamy dziewczynkę, chociaż u męża w rodzinie to same chłopaki się rodzą więc zobaczymy 😁
Nie mam właśnie żadnych przeczuć, ani ja, ani mąż 😎
 
Ja zaczęłam dziś mieć plamienia :(
Strasznie się denerwuje bo to mój 8w2d .. jestem już u lekarza, czekam na wizytę, na szczęście byłam na dziś umówiona.
Strasznie sie martwię, 3majcie kciuki żeby wszystko było dobrze 🥺
 
O to mamy podobnie. Ja mam prenatalne 22.07 i to będzie 12+2 wg OM i doktorek mówił że jak maluch się ładnie ułoży to już będzie widać co tam ma😉 chyba, że wstydnis będzie. Co obstawiasz u siebie ? My z mężem przeczuwamy dziewczynkę, chociaż u męża w rodzinie to same chłopaki się rodzą więc zobaczymy 😁
U mojego męża w rodzinie były same dziewczynki, a nam urodził się chłopiec. Więc przeczucie może się sprawdzić 😉
 
Ja zaczęłam dziś mieć plamienia :(
Strasznie się denerwuje bo to mój 8w2d .. jestem już u lekarza, czekam na wizytę, na szczęście byłam na dziś umówiona.
Strasznie sie martwię, 3majcie kciuki żeby wszystko było dobrze 🥺
Będzie dobrze. Może plamienie spowodowane jest tym, że właśnie wypadałby okres? Trzymam mocno kciuki 🙂
 
Ja zaczęłam dziś mieć plamienia :(
Strasznie się denerwuje bo to mój 8w2d .. jestem już u lekarza, czekam na wizytę, na szczęście byłam na dziś umówiona.
Strasznie sie martwię, 3majcie kciuki żeby wszystko było dobrze 🥺
Nie martw się kochana, zaraz wejdziesz do lekarza i Cię uspokoi napewno. Wszystko będzie dobrze ❤️
 
reklama
3 x 2,5 cm to nieduży 😊 Pamiętam że czytałam o dużo większych. Na pewno wchłonie się. Ale i tak oszczędzaj się i dużo odpoczywaj. Nie noś, nie biegaj. Nawet jeśli nie jest to absolutnie koniecznie - to na pewno nie zaszkodzi 😊 A jeśli masz ciężką pracę - to może warto byłoby pójść na zwolnienie?
Łomatkooooo dopiero 24/08 następna wizyta?!?! Powariowali! Przecież to ponad miesiąc! Jeśli u tego samego lekarza nie ma opcji dostać się szybciej to wbiłabym do innego lekarza, gdzieś w połowie tego czasu. Nooo chyba że jesteś aż tak cierpliwa 😮
Szczerze to nie mam porównania, powtarzam co lekarz mi powiedział... to dobrze, że nie jest aż tak źle ;-) Będę próbować zapisać się na jakąś wcześniejszą. Chcę żeby ten konkretny lekarz prowadził ciążę więc będę czekać a w międzyczasie najwyżej pójdę do innego
 
Do góry