reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Dziewczyny, czy Wy też macie takie ciągłe uczucie głodu, ssania w żołądku a jak dłużej nie zjecie to przeradza się to w mdłości? Mnie to strasznie męczy, do tego ciągle chce mi się pić i jestem bardzo wybredna kulinarnie - odrzuciło mnie totalnie od mięsa
Tak, dokładnie tak samo, mam wrażenie, że ciagle tylko jem 🙈😂
 
reklama
Dziewczyny, czy Wy też macie takie ciągłe uczucie głodu, ssania w żołądku a jak dłużej nie zjecie to przeradza się to w mdłości? Mnie to strasznie męczy, do tego ciągle chce mi się pić i jestem bardzo wybredna kulinarnie - odrzuciło mnie totalnie od mięsa
Też tak mam i muszę iść coś zjeść bo inaczej mnie naciąga. Najgorsze było jak szłam na badania krwi musiałam wyjść z poczekalni i zjeść tik taka bo inaczej by się to źle skończyło. Rano pierwsze co robię jak wstanę idę co kolwiek zjeść chociaż by gryzą bułki.
 
Ja mam prenatalne juz w następny piątek 😱😱😱

Ja też 😊 chyba na 11 😊
Ja też mam w nastepny piątek. Który to u Was będzie tydzien i dzień?


Dziewczyny, czy Wy też macie takie ciągłe uczucie głodu, ssania w żołądku a jak dłużej nie zjecie to przeradza się to w mdłości? Mnie to strasznie męczy, do tego ciągle chce mi się pić i jestem bardzo wybredna kulinarnie - odrzuciło mnie totalnie od mięsa
Dokładnie to samo. Czasami zjem obiad, czuje ze się najadłam a za 10 min ssanie że wytrzymać się nie da
 
Wg ostatniego usg 13+1 będzie i tego się trzymam bo z niego mam wpisany termin porodu w kartę ciąży
Ja też mam w nastepny piątek. Który to u Was będzie tydzien i dzień?



Dokładnie to samo. Czasami zjem obiad, czuje ze się najadłam a za 10 min ssanie że wytrzymać się nie da
 
Hej Dziewczyny :)

Czytam, póki co się nie udzielałam, ale bardzo się cieszę Sojka że się udało ❤️

Ja jutro mam wizytę u gin, u mnie 8t2d i mega się stresuje, ale dodało mi to trochę otuchy :)
Serdecznie witamy 😀 Rozgość się - będziemy tu razem do lutego 😀 Będzie Ci tu z nami dobrze, tu na pewno znajdziesz dużo otuchy i wsparcia 😊
Ps. Ja też w długo wyczekanej pierwszej ciąży, dlatego bardzo dobrze rozumiem Twój strach i stres, ja mam to samo. Ale mam nadzieję że z czasem tego strachu będzie coraz mniej 😊 A jutro będzie trzymana cała armia kciuków!
Tak, ciąża pojedyncza. Dostałam luteinę i generalnie do obserwacji. Jest duży krwiak, ale podobno nie ma się już czym bardzo martwić.
Jeśli jest krwiak to musisz bardzo się oszczędzać, dużo leżeć i absolutnie nie forsować. Mówili o tym? Krwiaki w zdecydowanej większości są niegroźne, ale trzeba bardzo dbać o siebie. Proszę ładnie dbać 😘
Hej dziękuję za pamięć. Mile to bardzo.
Jestem po. Ciąża jest poprostu ponad tydzień młodsza niż z miesiączki. I dziś ujrzałam wypragnione serduszko i człowieczka. Kamień z serca. Termin przesunal mi się na koniec lutego początek marca, ale lekarz mówi że dokładnie pomierzy za dwa tygodnie to będziemy wiedzieć. Jak trochę ochłonę to włączę się w rozmowy z Wami, bo brakowało mi tego bardzo. Wszystkie Was serdecznie pozdrawiam
Cudownie 🎉🎉🎉 Serduszko to chyba najbardziej wzruszający moment ciąży 💖 Wspaniale 😊 Aaale dzisiaj dzień dobrych wieści 😍
 
Serdecznie witamy 😀 Rozgość się - będziemy tu razem do lutego 😀 Będzie Ci tu z nami dobrze, tu na pewno znajdziesz dużo otuchy i wsparcia 😊
Ps. Ja też w długo wyczekanej pierwszej ciąży, dlatego bardzo dobrze rozumiem Twój strach i stres, ja mam to samo. Ale mam nadzieję że z czasem tego strachu będzie coraz mniej 😊 A jutro będzie trzymana cała armia kciuków!

Jeśli jest krwiak to musisz bardzo się oszczędzać, dużo leżeć i absolutnie nie forsować. Mówili o tym? Krwiaki w zdecydowanej większości są niegroźne, ale trzeba bardzo dbać o siebie. Proszę ładnie dbać 😘

Cudownie 🎉🎉🎉 Serduszko to chyba najbardziej wzruszający moment ciąży 💖 Wspaniale 😊 Aaale dzisiaj dzień dobrych wieści 😍
Jakie do lutego jakie do lutego 🙊🙊 będziemy razem dużo dłużej 😁😁 z listopadowkami 2016 pisze do dziś tak samo z październikowymi 2019 🤗🤗
 
reklama
Lekarz nie musi słuchać żeby ocenić ilość uderzę. W usg wykorzystywane jest we wczesnej ciążę motion Mode, jest to obrazowanie bicia serca, na tej podstawie komputer wylicza częstotliwość uderzeń. Nie zmienia to jednak faktu, że wydaje mi się, że 185, uderzeń to wziąz norma, zwłaszcza dla tak młodej ciąży
Też tak uważam takze Madzia głowa do Góry. Lekarz wbudzil na te chwilę tylko niepotrzebny stres!

Ogladam zdjatka i cieszę sie Jak dziecko 😄 sliczne bejbiki:)


Ja tez mam to ssanie i staram sienz tym walczyć bo z drugiej strony źle sie czuje jak zjem za dużo :(

W ogóle wieczorami jestem jak zwłoki..strasznie zmeczona.. I brzuszek lekko pobolewa a caly dzien ok eh.. Coś czuje ze bedzie ciezko przetrwać 😄 za najmlodszego pracowalam z rana i wtedy mam/ mialam najwięcej energii to jakos Latwiej było 😄
 
Do góry