reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Dziewczyny mam takie mdłości od kilku dni nie umiem sobie poradzić. Nie mogę jezdzic autem, ranki najgorsze. Są jakieś tabl na mdłości dla ciężarnych?
 
reklama
Dzisiaj będę dzwonić do lekarza umówić się na następną wizytę, mam nadzieję, że teraz będzie widać zarodek. A ogólnie od kilku dni nie mam w ogóle na nic siły, ciągle bym leżała i nic nie robiła. I mam wrażenie, że nagle zgłupiałam, ciągle mylę jakieś słowa, idę po coś do kuchni i w kuchni nie pamiętam już po co, a pracę domowe idą mi strasznie :(
Mi tez sie już włączył mózg ciążowy 😄 otwieram lodówkę zeby wyciągnąć cytrynę a biorę mleko 🤣🤣 mogłabym tak długo wymieniać
Witajcie mamusie 😊 mam termin na 4 lutego ;) pozwoliłam sobie zawitać u Was 😊
Witaj ☺ napisz coś więcej o sobie :) która ciąża? Skąd jesteś?
 
Dzwoniłam przed chwilą do lekarzach, powiedział mi, że beta rośnie trochę za mało :( i żebym zrobiła jeszcze raz, jak spytałam, czy koniecznie to stwierdził, że to jednak bez sensu. A wizytę mam mieć w środę, ale dopiero rano mam dzwonić i się na nią umawiać, co też mi się do końca nie podoba
 
Przesiaduje tez troszkę na styczniowych mamuskach (termin z om 31 stycz z usg 2.02) i tam dziewczyny tez założyły wątek prywatny z tym ze tam ich było ze 4 razy wiecej niż nas . Dużo dziewczyn się zgłosiło ze jest chętnych na priv a teraz je usuwają bo się kompletnie nie udzielają . Nas jest naprawdę malutko udzielających się osób . Może warto jeszcze poczekać , może ktoś jeszcze dojdzie .
Moim nie ważne ile będzie osób, ważne żeby się wszystkie udzielały, skoro mamy pisać ze sobą o prywatnych sprawach to nie chce, żeby ktoś tylko czytał nie pisząc słowa o sobie
 
ech ja i przed ciąża potrafiłam wsiąść nie do swojego auta :) a teraz to już w ogóle, zamiast cukru brałam ostatnio sól :) i mąż nie chce mi wierzyć że to przez ciążę.
Ja tez bym poczekała z tym prywatnym, w ogóle to ja pierwszy raz udzielam się na jakimś forum i nie bardzo ogarniam te prywatne i nie prywatne.

Magdalenamadzia obawiam się że takie rzeczy musimy po prostu przetrzymać, podobno dobry jest imbir czy to sproszkowany czy plasterek zalany wrzątkiem, są też jakieś tabsy z imbirem ale nie wiem czy pomaga bo nie próbowałam.

Ankosik że tak o wszystko musimy sie dopytawać, jakby się człowiek chociaż trochę nie orientował to lekarz każdy kit może wcisnąć.
 
reklama
Ankosik że tak o wszystko musimy sie dopytawać, jakby się człowiek chociaż trochę nie orientował to lekarz każdy kit może wcisnąć.
Tylko nie dość, że idę do lekarza prywatnie i płace za to nie małe pieniądze, to jeszcze jest to niby jeden z lepszych ginekologów u nas w mieście to muszę sama jeszcze wszystko ogarniać. I nie podoba mi się też to, że w sumie jeszcze nic nie jest przesądzone, a on zamiast mnie jednak trochę uspokoić to cały czas mówi mi o pustym jaju. Btw ta nazwa jest dla mnie straszna.
 
Do góry