reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

reklama
Dzień dobry mamuski :) mnie od tygodnia męczy katar i już mam dość :( w tym tygodniu jeszcze mała była chora i nie chodziła do żłobka to zero czasu na odpoczynek więc czuje się i wyglądam jak zombie. Oczywiście odliczania do wizyty ciąg dalszy, jeszcze 13 dni. Wczoraj w końcu dodzwoniłam się na rejestrację na echo serca płodu ale jeszcze za wcześnie zeby się zapisać, a że skierowanie od prywatnego to 350 takie badanie.
Miłego dnia Wam życzę :*
 
Hej! Rzadko się odzywam, ale czytam regularnie. Wczoraj miałam drugą wizytę u gin. Wg USG 7+4, wg om 7+5. Termin na 8.02. Jest bicie serduszka 😀 Profilaktycznie stosuje luteine- że względu na skracającą się szyjkę w pierwszej ciąży. Czy Wy też jesteście takie bez energii jak ja? Mam nadzieję, że to wkrótce minie, bo ciężko tak funkcjonować...
 
Panienki nie wiem jak ja to zrobiłam ale ze starym wypucowaliśmy dziś całe mieszkanie 💪. Sernik na zimno zrobiony a na dodatek na kuchence pyrkają sobie gołąbki z młodej kapusty 😍. Ostatnio tak Bardzo brakowało mi energii i wogóle chęci do czegokolwiek ze naprawdę jestem z siebie mega dumna 💪. Wspaniałego weekendu Wam życzę ❤️
 
reklama
Do góry