reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

reklama
U mnie sytuacja jest prawie identyczna, tylko ja u ginekologa byłam w 6+2. Kazał mi zrobić betę, żeby zobaczyć, czy nie spada i też za tydzień powtórka USG. Na początku byłam załamana, ale potem trochę poczytałam i faktycznie jest jeszcze nadzieja, że zarodek się pojawi. Dzisiaj idę na drugą betę i zobaczymy co wyjdzie
Trzymam kciuki , mocno! ♥️
 
Dziewczyny w poniedziałek byłam na wizycie 5 tydzień byk widoczny pęcherzyk. W ciągu tygodnia zaczęłam plamić delikatnie, poszłam wczoraj wieczorem do innego lekarza bo mój nie miał terminów. Ten zrobił mi usg 5t6d pęcherzyk spłaszczony, ciałko żółte jest.
Powiedział, że martwi go właśnie kształt pęcherzyka. Macie jakaś wiedzę na temat spłaszczonego pęcherzyka? Naczytałam się, że może to się złe skończyć...😢
 
Dziewczyny w poniedziałek byłam na wizycie 5 tydzień byk widoczny pęcherzyk. W ciągu tygodnia zaczęłam plamić delikatnie, poszłam wczoraj wieczorem do innego lekarza bo mój nie miał terminów. Ten zrobił mi usg 5t6d pęcherzyk spłaszczony, ciałko żółte jest.
Powiedział, że martwi go właśnie kształt pęcherzyka. Macie jakaś wiedzę na temat spłaszczonego pęcherzyka? Naczytałam się, że może to się złe skończyć...😢
Ja miałam właśnie spłaszczony tylko ze w tamtym czasie wcale nie czytałam internetów i żyłam w błogiej nieświadomosci. Syn ma się dobrze 😃
 
Dziewczyny w poniedziałek byłam na wizycie 5 tydzień byk widoczny pęcherzyk. W ciągu tygodnia zaczęłam plamić delikatnie, poszłam wczoraj wieczorem do innego lekarza bo mój nie miał terminów. Ten zrobił mi usg 5t6d pęcherzyk spłaszczony, ciałko żółte jest.
Powiedział, że martwi go właśnie kształt pęcherzyka. Macie jakaś wiedzę na temat spłaszczonego pęcherzyka? Naczytałam się, że może to się złe skończyć...😢
Spokojnie. To jeszcze o niczym nie przesadza.
Nie wiem ale jak dla mnie to lekarz te swoje zmartwienia powinien zachowac dla Siebie na chwilę obecną.
 
reklama
Dziewczyny w poniedziałek byłam na wizycie 5 tydzień byk widoczny pęcherzyk. W ciągu tygodnia zaczęłam plamić delikatnie, poszłam wczoraj wieczorem do innego lekarza bo mój nie miał terminów. Ten zrobił mi usg 5t6d pęcherzyk spłaszczony, ciałko żółte jest.
Powiedział, że martwi go właśnie kształt pęcherzyka. Macie jakaś wiedzę na temat spłaszczonego pęcherzyka? Naczytałam się, że może to się złe skończyć...[emoji22]
Tak to jest jak idziesz na wizytę za szybko. Ja w pierwszej ciąży też tak miałam, potem jeszcze szybka zmiana lekarza itd. Teraz to sie spieszę idę dopiero 15 lipca na wizytę i to będzie 8tc.
 
Do góry