reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Wiecie co. Cieszę się, że z Wami jestem. Jestem przed wizytą dopiero. Różnie może być. Czy dobra będzie wiadomość czy zła to wiem, że są kobiety gdzieś w świecie, które przeżywają to co ja i to jest naprawdę ważne. Życie nie składa się tylko z pięknych chwil a unikanie trudnych tematów to nie jest rozwiązanie. Nie straszą mnie takie historie, nie boję się ich. Pragnęłabym dla Wszystkich Was i siebie tylko tych pięknych, ale życie gotuje nam różne sytuacje. Trzymajmy się.
 
reklama
A wasz lekarz praktykuje wizyty co 4 tyg czy częściej? Ja teraz idę za 3 tyg ale mówił że później już co 4 tyg wystarczy.
 
A wasz lekarz praktykuje wizyty co 4 tyg czy częściej? Ja teraz idę za 3 tyg ale mówił że później już co 4 tyg wystarczy.
Teraz nie wiem jeszcze bo wizyta u prowadzącego dopiero w połowie lipca ale w poprzedniej ciąży miałam co miesiąc wizyte. Jeśli coś mnie niepokoiło lub miałam jakieś nieprawidłowe wyniki to między pacjentkami zaglądałam do pani doktor.
 
A wasz lekarz praktykuje wizyty co 4 tyg czy częściej? Ja teraz idę za 3 tyg ale mówił że później już co 4 tyg wystarczy.
Teraz tak co 3 tygodnie mi wypada wizyta . idę 30 czerwca potem 19 lipca , 26 lipca mam prenatalne u innego lekarza i do swojej się umówię na pierwszy tydzień sierpnia żeby i ona popatrzyła na wyniki . Potem jeśli wszystko będzie ok to raz w miesiącu .
 
reklama
Teraz tak co 3 tygodnie mi wypada wizyta . idę 30 czerwca potem 19 lipca , 26 lipca mam prenatalne u innego lekarza i do swojej się umówię na pierwszy tydzień sierpnia żeby i ona popatrzyła na wyniki . Potem jeśli wszystko będzie ok to raz w miesiącu .
A dlaczego prenatalne u innego lekarza?
 
Do góry