reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

reklama
Ja też chciałam Wam napisać że mam jutro wizytę , umówiłam się prywatnie bo stwierdziłam że do 6 lipca mi za daleko 😅😁, tak że jutro 15:40 będę w gabinecie 🙂 trzymam kciuki za wasze fasolki!
Haha, widzę że nie tylko ja taka w gorącej wodzie kąpana 😁 no u mnie prawda taka że dopóki nie zobaczę serduszka to nie umiem się tak do końca cieszyć tą ciążą... Liczę że ta przyspieszona wizyta mnie uspokoi 🙏
 
Haha, widzę że nie tylko ja taka w gorącej wodzie kąpana 😁 no u mnie prawda taka że dopóki nie zobaczę serduszka to nie umiem się tak do końca cieszyć tą ciążą... Liczę że ta przyspieszona wizyta mnie uspokoi 🙏
No u mnie jest podobnie 😁 ja nie potrafię czekać 😅
Ogólnie u mnie coś z objawow ruszyło, od dwóch dni mam mdłości , niestety nie chwilowe tylko całodniowe 🙄 ciężko się z tym funkcjonuje przy 19 miesięcznym maluchu ,który jest dosłownie wszędzie w sekundę 😅
 
Hej dziewczyny 😉
U nas dzis pochmurnie caly dzien.
Mimo ze jestem juz na urlopie to sie dzis wkurzyłam na robote. Powinnam miec to gdzies, nie wszyscy sa tacy sumienni itd ale mjie wkurzylo ze ktos nie dziala wg przyjetego schematu... Az cala chodzilam z nerwow... Nie mogłam sie uspokoić... Glupia ja nie umiem miec wywalone na robote.
Teraz zaczalo bolec podbrzusze i sie martwię o maleństwo 🥺🥺🥺🥺
Ja wiem ludzki gatunek by nie przetrwal gdyby z nerwow tak szyblo cos sie działo ale mimo to lek jest. Nie umiem odciąć sie od pracy, lubie gdy wszystko jest na tip top a inni maja wywalone no szlag trafia.
Utulcie😔
tule 🤗 nie przejmuj się, większość z zasady ma wywalone, chociaż ja Cię bardzo rozumiem, bo mam tak samo, ze jak już coś robie to najlepiej jak potrafię, nigdy na pół gwizdka

Dziewczynki a z ciekawości wy zaszczepione?
ja nie zdążyłam 🤭 miałam wyznaczony termin a tydzień przed dowiedziałam się o ciąży 🤷🏼‍♀️ widocznie tak miało być, nic nie dzieje się bez przyczyny 😉
 
Umawiała się już któraś z Was na badanie prenatalne w I trymestrze?
idę do lekarza 7 lipca (będę wtedy według om 10+1) i wtedy umowię się jakoś na koniec lipca może na prenatalne
Edit nie na koniec, może koło 20, chociaż nie wiem nawet, czy moja ginekolog robi prenatalne czy będę musiała szukać innego
 
reklama
Ja trochę czytałam na stronie mamaginekolog o badaniach prenatalnych i znalazłam lekarza który robi wg certyfikatu FMF.

Na rozstępy kupiłam masło Shea. Czytałam na forach że ponoć uelastycznia skórę, chociaż wiadomo że genów nie oszukasz. jest jedno ale - jego zapach jest dla mnie straszny 😶
 
Do góry