reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

reklama
Hej dziewczyny czytam ten wątek od dłuższego czasu aż w końcu przyszedł czas żeby się ujawnić się więc jeśli pozwolicie to do Was dołączę. Obecnie zaczął mi się 8 tydzień ciąży. Ciąża potwierdzona przez lekarza w 6 tygodniu, był pęcherzyk i był pulsujący zarodek. Termin porodu lekarz wyznaczył na 5 luty. Kolejna wizyta za tydzień, daj Boże żeby było wszystko w porządku. Jeśli chodzi o objawy to bardzo różnie, sporadyczne wymioty od wczesnego wieczora, raz większy ból piersi raz mniejszy. Martwi mnie tylko to że chyba się przeziębiłam, cholerna klimatyzacja i pogoda! Jak sobie radzić z tym? Denerwuje się że może coś sie stać z fasolką :(
Pozdrawiam i ściskam was 😊
Ja też przeziębiona. Kupiłam w aptece *spam* spray do nosa na katar i pastylki na ból gardła. Ale w sumie to chyba nic nie pomogło... Piłam dużo herbaty z cytryną i miodem i zalewałam plasterki imbiru wrzątkiem, do tego po przestudzeniu cytryną i miodek albo syrop z mniszka lekarskiego jeśli masz.
 
Ja też przeziębiona. Kupiłam w aptece *spam* spray do nosa na katar i pastylki na ból gardła. Ale w sumie to chyba nic nie pomogło... Piłam dużo herbaty z cytryną i miodem i zalewałam plasterki imbiru wrzątkiem, do tego po przestudzeniu cytryną i miodek albo syrop z mniszka lekarskiego jeśli masz.
dziękuję
 
Dziewczyny mnie strasznie boli gardło, pomóżcie z jakimś sposobem na to
Może taka mikstura imbir, miód, cytryna?

Mnie za to, ni stąd ni zowąd, piersi przez które budziłam się w nocy przestały boleć... Zmartwiłam, nie wiem czy to normalne. Dobrze, że jutro kolejna wizyta... 🥺
 
Może taka mikstura imbir, miód, cytryna?

Mnie za to, ni stąd ni zowąd, piersi przez które budziłam się w nocy przestały boleć... Zmartwiłam, nie wiem czy to normalne. Dobrze, że jutro kolejna wizyta... 🥺
Nie martw się, mnie też piersi raz bolą mniej, raz bardziej i jest wszystko ok 🙂 a wiem o czym mówię, bo na samym początku jak mnie zaczęły boleć i potem nagle jeden dzień był spokoju to nie spałam całą noc z nerwów 🤣
 
mnie bola już od czasu do czasu ale nie mogę zaprzeczyć że są nabrzmiałe i urosły co najmniej o jeden rozmiar, mąż się cieszy przynajmniej :)
 
reklama
Cześć Dziewczyny 😊 Jak samopoczucie? Do nas w końcu ochłodzenie przyszło więc zaczęłam funkcjonować 😅 W domu posprzątane, dzieciaki odstawione, pralka wstawiona, dopijam kawkę, miłego dnia ☺️
 
Do góry