reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Ja jutro wybieram się na pierwsze USG, więc będzie wiadomo co i jak. Wg. OM 7+2, ale wydaje mi się, że miałam obsuwę z owulacją, więc ciąża będzie młodsza.

Czy to normalne, że może mnie mdlić wieczorem? :(
Ale masz dobrze . Ja jeszcze muszę czekać do 30 czerwca :( wtedy akurat zaczynam 10 tc 😍😍😍tak mi się dłuży jakoś i nie mogę się doczekać aż zobaczę tego małego gumomisia 🥰 . Co do mdłości to ja jestem z tych co trzyma od rana do późnego popołudnia . Raz są mocniejsze raz słabsze . Czasem jak mnie mój widzi jak się męczę to już mówi idź zwymiotuj ale ja się boje ze tym szarpaniem wnętrznościami bardziej mogę zaszkodzić niż pomoc i jakoś wytrzymuje 🤭🤭🤭. Póki co wieczory mam w miarę spokojne ✊🏻✊🏻✊🏻
 
reklama
U mnie zas piękny dzień!

W ogóle cieszę sie jak glupia bo kupilam kratownice drewniana na kwiatuszka pnącego za 1f i jutro kupie jeszcze 2 bo jakośc bardzo dobra😆.

Niech ten czas leci. Chcialabym byc juz w 7tyg🤣

Wczoraj wyslalam forme online do Poloznych. Czekam teraz na termin pierwszej wizyty ale bedzie pewnie w okolicach 10tyg
Ja miałam mieć jutro pierwsza wizytę z położna ale teraz pewnie posiedzimy w domu 2 tygodnie 🙄
Pokażesz to coś na kwiatka? Bo ja mam nasionka takiego groszku pnącego i też coś takiego potrzebuje.
 
Ja miałam mieć jutro pierwsza wizytę z położna ale teraz pewnie posiedzimy w domu 2 tygodnie 🙄
Pokażesz to coś na kwiatka? Bo ja mam nasionka takiego groszku pnącego i też coś takiego potrzebuje.
Ale lipa. Tym testem. Moze wadliwy?

Ja na epipremnum wlasnie kombinuje aby przestawić go Z karnisza na inne lepsze moejscw bo dzieciaki zasuwajac zaslony obrywaja liscie eh
 
Ale lipa. Tym testem. Moze wadliwy?

Ja na epipremnum wlasnie kombinuje aby przestawić go Z karnisza na inne lepsze moejscw bo dzieciaki zasuwajac zaslony obrywaja liscie eh
Tak właśnie mam nadzieję, że test wadliwy bo cała reszta rodziny negatywna... Zamówiliśmy już te "prawdziwe" z NHS.
Jesteśmy rodziną zastępczą i w środę miał przyjść ktoś na kontrole... U syna w szkole też miałam ważne spotkanie... Żaden czas nie jest dobry na chorobę ale teraz naprawdę kiepski moment.
 
Moja znajoma z pracy przeszła covida bedac we wczesnej ciąży. Teraz jest 3 trymestr i wszystko wporzadku. Mowila ze bylo ciezko bo nie dosc ze objawy ciazowe to objawy covidowe
Ojej, biedna. Dobrze, że się dobrze skończyło. Ja czuję się w miarę ok. Kaszel trochę przeszkadza w nocy. Wprawdzie nie ochronilo mnie to szczepienie przed chorobą ale może trochę złagodziło to.
 
Do koleżanki od furaginy. Nie martw się ją niestety w poprzedniej ciąży musiałam brać że względu na zakażenie nerek escherichia coli. Brałam też szczepionkę uro vaxom bo rozważając za i przeciw więcej dawało wyleczenie zakażenia. Teraz mam znowu białko w moczu ale zaczęłam od żurawitu. Póki co jest dobrze.

Co do mdłości też mam wieczorem a w poprzedniej miałam rano

Ogólnie mam full energii a poprzednia cała przespałam.

Też sobie wkręcam ze nie jestem, bo tak dobrze się czuje 😃
 
reklama
Jak ja wam zazdroszczę tego braku objawow 😉
Ja jak wczoraj sie polozylam o 18 spac, tak wstałam dzis do pracy o 5...
od rana mdłości okropne, wymioty. W pracy ledwo wysiedzieć mogę, koleżanki z pracy to się pytają czy ja zdrowa jestem bo wyglądam na zmęczona strasznie 😂
Tragedia.
Dzis na zalecenie lekarza jeszcze beta. Nie mam sił 😖

gratulacje nowych kropeczek na usg! ❤️
 
Do góry