reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Ja już się niestety nakręcam... Brzuch mnie już w ogóle nie boli, cycki coraz mniej już mogę je normalne dotykać... Do tego ten pęcherzyk bez niczego w środku... Juz wiem i czuję że coś jest nie tak.
 
reklama
Ja już się niestety nakręcam... Brzuch mnie już w ogóle nie boli, cycki coraz mniej już mogę je normalne dotykać... Do tego ten pęcherzyk bez niczego w środku... Juz wiem i czuję że coś jest nie tak.
Kochana spokojnie bo stres jest najgorszym doradca! Nie wkręcaj sobie miliona wizji bo nerwy teraz są jak najmniej potrzebne. Powiem tak, musisz wierzyć, że bedzie dobrze!! Ale mieć z tyłu głowy, że jeżeli cokolwiek mogłoby pójść nie tak, to jesteś silna kobieta, wiesz, że możesz zajść w ciążę, a to już ogromnie dużo! Staraj się nie dopuszczać złych myśli i przede wszystkim nie wolno porównywać wielkości pecherzyka, bety czy zarodka do kogokolwiek innego. Każda ciąża jest inna bo każda z nas jest inna! Musimy myśleć pozytywnie bo cóż innego nam pozostaje? Nie mamy wpływu na pewne rzeczy! Staraj się nie analizować! Meliska, ewentualnie wiadro meliski, winko 0%, cokolwiek uspokoi i trzeba po prostu poczekać. Ja wierzę, że będzie dobrze!!!!
 
Ja już się niestety nakręcam... Brzuch mnie już w ogóle nie boli, cycki coraz mniej już mogę je normalne dotykać... Do tego ten pęcherzyk bez niczego w środku... Juz wiem i czuję że coś jest nie tak.
Biedna. Współczuję. To może idź wcześniej do lekarza nawet innego żebyś była spokojniejsza.
Ja też wczoraj badanie moczu odebrałam i liczne bakterie i białko w moczu. Poza tym progesteron też słaby, ale jestem spokojna. Co ma być to będzie. Popijam kawkę w pracy i cieszę się piateczkiem.
Bardzo mi przykro że tak się stresujesz. Kobieta czuje swoje ciało, ale czasem psychika może zakłócać odbiór. Bądź dobrej myśli nawet jak czujesz inaczej. Trzymaj się ciepło. Przytulam
 
Hej dziewczyny. Jestem tu nowa, wasze forum znalazłam dziś 🙈 pozytywny test wyszedł w poniedziałek, totalne zaskoczenie chociaż ciąża planowana. Z aplikacji wychodzi mi 4+5dni, do lekarza mam dopiero w lipcu. Czy powinnam przyjmować jakieś suplementy? To moja pierwsza ciąża a kwas foliowy łykami od lutego 😊
Gratuluję! 😊💖 Suplementów raczej nie polecę żadnych bo nie mieszkam w Polsce. W poprzedniej ciąży kupiłam w Polskim sklepie falvit mama. Podobno cieszył się dużą popularnością. 😊
 
Biedna. Współczuję. To może idź wcześniej do lekarza nawet innego żebyś była spokojniejsza.
Ja też wczoraj badanie moczu odebrałam i liczne bakterie i białko w moczu. Poza tym progesteron też słaby, ale jestem spokojna. Co ma być to będzie. Popijam kawkę w pracy i cieszę się piateczkiem.
Bardzo mi przykro że tak się stresujesz. Kobieta czuje swoje ciało, ale czasem psychika może zakłócać odbiór. Bądź dobrej myśli nawet jak czujesz inaczej. Trzymaj się ciepło. Przytulam
Właśnie nie wiem czy iść do innego lekarza i znowu się nakręcać czy czekać do przyszłego piątku. Martwię się że ten pęcherzyk zostanie już pusty.
 
reklama
Przeczytałam wasze posty i sama się zaczęłam stresować....że w sumie wczoraj już był 7tydzien i żadnych pomiarów tzn wielkości ani czy serduszka są....wiem że mój gin woli to sprawdzić na lepszym sprzęcie ale teraz mam 100mysli na sekundę a tu muszę czekać tydzień....ale stres😔
 
Do góry