reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

to spokojnie [emoji2]
dziewczyny, pijecie kawę? tak się zastanawiam pić czy nie pić, skoro utrudnia przyswajanie kwasu foliowego, ale też z kim nie rozmawiam to mówią mi, że piły...

oprócz kawy nigdy nie miałam żadnych "uzależnień" nigdy nie piłam alkoholu (dosłownie) i nigdy nie paliłam [emoji28]
Ja pije ale tylko rano i to pół kawy na więcej nie mam ochoty 😂 a ja lubiałam kawę dwie dziennie wypijałam narazie mnie do niej nie ciągnie tak bardzo 😅 ja tez słyszałam dużo moich koleżanek będąc w ciąży piło kawę także myśle ze spokojnie jedna dziennie na pewno nie zaszkodzi 🙂
 
reklama
a że ja głupia w nie klikam to wyskakuje jeszcze więcej [emoji2960] wiadomo, że do zakupów jeszcze kilka miesięcy, ale jakoś mnie ciągnie do popatrzenia sobie na te urocze ubranka [emoji1784] żeby tylko ciąża i dzidzia rozwijały się prawidłowo, bo nie mogę się już doczekać naszego małego człowieczka [emoji3064]

w jakim jesteście wieku? ja będę miała w tym roku 23lata, moj mąż 32
Ja ciut starsza bo 28 i mąż tyle samo😃 I to nasze pierwsze dziecko
 
też mam niskie, ale kawa chyba nie pomaga, piję dla smaku [emoji28]

czy też was tak zewsząd atakują reklamy rzeczy dla dzieci? odkąd zaczęłam pisać o ciąży, są wszędzie
Ja też bym chciała już kupować robić miejsce na łóżeczko ale jescze przyjdzie na to czas. Jutro o 13ej wizyta i mam nadzieję poznać się bliżej z moja fasolka😁
 
Ja też bym chciała już kupować robić miejsce na łóżeczko ale jescze przyjdzie na to czas. Jutro o 13ej wizyta i mam nadzieję poznać się bliżej z moja fasolka[emoji16]
trzymam kciuki za udaną wizytę [emoji847]
nas czeka przeprowadzka jakoś w 5 miesiącu i może po niej zaczniemy kupować powoli pewne rzeczy

a na wizytę idę w poniedziałek z wynikami badań i mam nadzieję, że gin zajrzy zobaczyć czy coś nowego się tam pojawiło (w środę był sam pęcherzyk, beta 2004)
Ja ciut starsza bo 28 i mąż tyle samo[emoji2] I to nasze pierwsze dziecko
nasze tez pierwsze [emoji3059]
 
Witamy 😊 u mnie w domu prawie 9 miesięczna córeczka więc będziemy oby dwie miały mała różnice wieku między dziećmi. Martwisz się trochę jak to będzie ?
Zacznę się nad tym zastanawiać jak już będę po wizycie u lekarza bo narazie się martwię żeby wszystko było ok narazie jestem w szoku bo o pierwsze dziecko staraliśmy się 3 lata a tu był spontan jeden raz i już 😂
 
to spokojnie [emoji2]
dziewczyny, pijecie kawę? tak się zastanawiam pić czy nie pić, skoro utrudnia przyswajanie kwasu foliowego, ale też z kim nie rozmawiam to mówią mi, że piły...

oprócz kawy nigdy nie miałam żadnych "uzależnień" nigdy nie piłam alkoholu (dosłownie) i nigdy nie paliłam [emoji28]
Ja nie piję bo mnie już odrzuciło w pierwszej ciąży miałam tak samo po prostu mi nie smakuje
 
to spokojnie
emoji2.png

dziewczyny, pijecie kawę? tak się zastanawiam pić czy nie pić, skoro utrudnia przyswajanie kwasu foliowego, ale też z kim nie rozmawiam to mówią mi, że piły...

oprócz kawy nigdy nie miałam żadnych "uzależnień" nigdy nie piłam alkoholu (dosłownie) i nigdy nie paliłam
emoji28.png
Ja nie pije kawy, ale nie przez ciążę. Miesiąc temu zrobiłam sobie wyzwanie i juz zostałam bez ;)
a że ja głupia w nie klikam to wyskakuje jeszcze więcej [emoji2960] wiadomo, że do zakupów jeszcze kilka miesięcy, ale jakoś mnie ciągnie do popatrzenia sobie na te urocze ubranka [emoji1784] żeby tylko ciąża i dzidzia rozwijały się prawidłowo, bo nie mogę się już doczekać naszego małego człowieczka [emoji3064]

w jakim jesteście wieku? ja będę miała w tym roku 23lata, moj mąż 32
Ja 30 ;)

Dziewczyny czy ma któraś z Was Haszimoto i bierze jakies leki?
 
Cześć dziewczyny 😊 i u mnie dzisiaj pojawiły się dwie kreseczki 🥰 co prawda blada ale tak się cieszę 😊 także dołączam do Was i mam nadzieję że bez komplikacji 😊 jakie tabletki bierzecie aktualnie ? Mi pregna start własnie się skończyła i biorę sam folik który jakiś czas temu kupiłam.
 

Załączniki

  • IMG_20210604_151541_952.jpg
    IMG_20210604_151541_952.jpg
    255,7 KB · Wyświetleń: 100
reklama
Dziewczyny czy ma któraś z Was Haszimoto i bierze jakies leki?

mam tylko niedoczynność tarczycy, biorę euthyrox 50, ostatnio zbadali mi tsh po euthyroxie co dla mnie jest dziwne



Cześć dziewczyny [emoji4] i u mnie dzisiaj pojawiły się dwie kreseczki [emoji3059] co prawda blada ale tak się cieszę [emoji4] także dołączam do Was i mam nadzieję że bez komplikacji [emoji4] jakie tabletki bierzecie aktualnie ? Mi pregna start własnie się skończyła i biorę sam folik który jakiś czas temu kupiłam.

Gratulacje [emoji847]
biorę tylko kwas foliowy i wit D3 z powodu niedoboru (zaczęłam miesiąc przed zajściem)
 
Do góry