reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamusie 2022

Dziewczyny gratuluje tych wszystkich bet i udanych wizyt! Cudownie się to czyta :)

Przepraszam, ze znowu tak do wszystkich, ale nie ogarniam.

O bety nie ma co się martwić, poki ładnie przyrastają, na spokojnie. Ja startuje poki co z najmniejszą (19 dwa dni przed planowaną @), ale sprawdzę jeszcze raz i przyrost w przyszłym tygodniu, bo jest wcześnie.
Ja we wcześniejszej ciąży ani w tej nie robię bety żeby się nie stresować. Czekam cierpliwie na wizytę u ginekologa 😊
 
reklama
Ja we wcześniejszej ciąży ani w tej nie robię bety żeby się nie stresować. Czekam cierpliwie na wizytę u ginekologa 😊
W pierwszej ciąży (donoszonej) nawet nie wiedziałam, że jest takie badanie, jak beta. I to była super opcja, spokojna głowa ☺ teraz niestety muszę wiedzieć.
 
Dzień dobry miłego dnia :) u mnie 5t+3 i prawie brak objawów, ale za tydzień już pierwsza wizyta na NFZ. Czy miałyście USG na pierwszej wizycie?
u mnie 5w+0d, zemdliło mnie w samochodzie, a oprócz tego jest dobrze

miałam usg (na którym nic nie było jeszcze widac) w sobotę i mam też dzisiaj po południu, z tym że nie mieszkam w Polsce:) miłego dnia również
 
Dziewczyny chciałabym was o coś zapytać jestem w 4 tygodniu ciąży i mam pytanie macie może zaparcia ? Albo miałyście zaraz na początku ciąży ? Ja narazie nie mam jedynie co to skręt jelit i gonie czasem do łazienki nie wiem czy to jest normlane 🤷🏼‍♀️
 
Dziewczyny chciałabym was o coś zapytać jestem w 4 tygodniu ciąży i mam pytanie macie może zaparcia ? Albo miałyście zaraz na początku ciąży ? Ja narazie nie mam jedynie co to skręt jelit i gonie czasem do łazienki nie wiem czy to jest normlane 🤷🏼‍♀️
W tej ciąży nie mam ale w poprzedniej tak. Trwało to może z 2 tygodnie 😊
 
Dziewczyny chciałabym was o coś zapytać jestem w 4 tygodniu ciąży i mam pytanie macie może zaparcia ? Albo miałyście zaraz na początku ciąży ? Ja narazie nie mam jedynie co to skręt jelit i gonie czasem do łazienki nie wiem czy to jest normlane [emoji2372]
mam tak samo, a jak nie zaparcia to biegunki [emoji28] i tak od ponad tygodnia juz
 
reklama
Do góry