reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Hejka Wam!
U nas choróbsko jakieś, na szczęście Malutkiej póki co nie złapało, ale starszaki i Leonek smarczą się po pas i kaszel, dziś idziemy do pediatry z nimi wszystkimi, ja też się czuję jakbym zmartwychwstała coś mnie ewidentnie bierze, taki sezon wejścia w wiosnę. Mieliśmy wczoraj iść na szczepienia ale przełożyłam bo jeszcze by mi chore dziecko zaszczepili, więc przełożyłam na za 2 tyg. Malutką tak prewencyjnie też więc pierwsze szczepienia bedzie miała opóźnione..
Ja dziś też idę na badania do kardiologa, jeszcze godzinkę i się będę zbierać.
Alice* mam nadzieję, że zmiana mleczka zakończy Wasze brzuszkowe problemy 😉
Monika* to świetnie, że coraz lepiej, że krostki zeszły.
U nas Malutka ma się dobrze, żadnych dolegliwości więc odpukać w niemalowane oby tak dalej.
No nic dziewczyny idę się szykować do wyjścia, miłego piąteczku i weekendu, och jak dobrze że już weekend..mąż będzie pełnił wartę z dziećmi a ja trochę się zregeneruję 😊
 
reklama
Hejka Wam!
U nas choróbsko jakieś, na szczęście Malutkiej póki co nie złapało, ale starszaki i Leonek smarczą się po pas i kaszel, dziś idziemy do pediatry z nimi wszystkimi, ja też się czuję jakbym zmartwychwstała coś mnie ewidentnie bierze, taki sezon wejścia w wiosnę. Mieliśmy wczoraj iść na szczepienia ale przełożyłam bo jeszcze by mi chore dziecko zaszczepili, więc przełożyłam na za 2 tyg. Malutką tak prewencyjnie też więc pierwsze szczepienia bedzie miała opóźnione..
Ja dziś też idę na badania do kardiologa, jeszcze godzinkę i się będę zbierać.
Alice* mam nadzieję, że zmiana mleczka zakończy Wasze brzuszkowe problemy 😉
Monika* to świetnie, że coraz lepiej, że krostki zeszły.
U nas Malutka ma się dobrze, żadnych dolegliwości więc odpukać w niemalowane oby tak dalej.
No nic dziewczyny idę się szykować do wyjścia, miłego piąteczku i weekendu, och jak dobrze że już weekend..mąż będzie pełnił wartę z dziećmi a ja trochę się zregeneruję 😊
U nas też młoda pociąga nosem ja również,ale u nas to normalne o tej porze. Alicja łapie dziadostwo częściej właśnie o tej porze niż zima.
Trzymaj się kochana, wracajcie w formy.
I samych dobrych wieści u kardiologa życzę ❤️
Spokojnego,słonecznego weekendu 🌞
 
U nas też młoda pociąga nosem ja również,ale u nas to normalne o tej porze. Alicja łapie dziadostwo częściej właśnie o tej porze niż zima.
Trzymaj się kochana, wracajcie w formy.
I samych dobrych wieści u kardiologa życzę ❤️
Spokojnego,słonecznego weekendu 🌞
No byłam z dzieciakami u lekarza, Leonek dostał antybiotyk bo na płucach nieczysto, starszaki tylko objawowe leczenie bo płuca czyste, także mam w domu małą aptekę 😑
Oby tej najmłodszej gwiazdy nic nie tknęło.. a ja w poniedziałek na założenie holtera idę, a dziś ekg w spoczynku arytmię wykazało... no także u nas takie wieści..😣
 
No byłam z dzieciakami u lekarza, Leonek dostał antybiotyk bo na płucach nieczysto, starszaki tylko objawowe leczenie bo płuca czyste, także mam w domu małą aptekę 😑
Oby tej najmłodszej gwiazdy nic nie tknęło.. a ja w poniedziałek na założenie holtera idę, a dziś ekg w spoczynku arytmię wykazało... no także u nas takie wieści..😣
O jej kochana nie zazdroszczę ..
Dzieciaczki szybko wrócą do formy a Ty dbaj o siebie 😘😍
 
No byłam z dzieciakami u lekarza, Leonek dostał antybiotyk bo na płucach nieczysto, starszaki tylko objawowe leczenie bo płuca czyste, także mam w domu małą aptekę 😑
Oby tej najmłodszej gwiazdy nic nie tknęło.. a ja w poniedziałek na założenie holtera idę, a dziś ekg w spoczynku arytmię wykazało... no także u nas takie wieści..😣
Kurujcie się kochani ❤️ dużo zdrówka 🤗
 
Cześć Dziewczyny, co u Was? U mnie był mega ciężki tydzień, ani chwili czasu dla siebie... ale dzieciaki wyzdrowiały prawie wszystkie więc mam nadzieję, że będzie lżej troszkę, bo poprzedni tydzień to istny szpital, do tego mąż się też rozłożył a wiadomo chłop chory to kolejne dziecko... uf oby był spokój z choróbskami na dłuższy czas 👀 a jak Wy się macie i Wasze pociechy? 😀
 
Cześć Dziewczyny, co u Was? U mnie był mega ciężki tydzień, ani chwili czasu dla siebie... ale dzieciaki wyzdrowiały prawie wszystkie więc mam nadzieję, że będzie lżej troszkę, bo poprzedni tydzień to istny szpital, do tego mąż się też rozłożył a wiadomo chłop chory to kolejne dziecko... uf oby był spokój z choróbskami na dłuższy czas 👀 a jak Wy się macie i Wasze pociechy? 😀
Cześć 😘 BoguśLdz to zuch z Ciebie kobieta, że dałaś radę ze wszystkimi chorobzdzilami😜 u nas w ubiegłym tygodniu dwa dni wyciągnięte z życiorysu, córka miała szczepienia, po których dała nam popalić trochę, na szczęście minęło i córcia aniołek wróciła do nas 😍 właśnie wrócilysmy że spacerku, byłyśmy 2 godzinki, ale pizdzi wrrrr okropnie, gdzie jest ta wiosna??? 😂🤔
 
Cześć Dziewczyny, co u Was? U mnie był mega ciężki tydzień, ani chwili czasu dla siebie... ale dzieciaki wyzdrowiały prawie wszystkie więc mam nadzieję, że będzie lżej troszkę, bo poprzedni tydzień to istny szpital, do tego mąż się też rozłożył a wiadomo chłop chory to kolejne dziecko... uf oby był spokój z choróbskami na dłuższy czas 👀 a jak Wy się macie i Wasze pociechy? 😀
Cześć laseczki 🤗
U nas też jakoś się kula, byliśmy również na szczepieniach. Maleństwo dobrze znioslo może nie samo szczepienia jak te dwa dni po.
Bioderka też mamy za sobą.
Ogólnie jest ok póki co. Poprawa z brzuszkiem i skóra.
Pogoda niestety nas nie rozpieszcza 😞🌪️🌧️
Ja już dostałam pierwszej @ i powiem Wam szczerze że płakałam że strachu bo nigdy w życiu tak obficieeee nie było. Oczywiście wizyta u ginekologa, wszystko ok dostałam leki na zmniejszenie intensywności krwawienia. Nie spodziewałam się ,że tak może wyglądać 1 @ po połogu. Po pierwszym porodzie tak nie miałam. Może dlatego że byłam czyszczona hmm nie mam pojęcia 🤷.
Trochę zawirowań ostatnimi czasy ,ale daje radę na szczęście 💪.
Pozdrawiam Was serdecznie 🥰
 
Cześć kobiety 🥰 moja niunka zeswirowala... Od dwóch dni non stop na rękach, marudna jest, mało śpi w dzień, a jak śpi to na rękach, bo jak ją odłożę to się budzi od razu. Chyba ma skok rozwojowy, wczoraj skończyła 8 tygodni, bo jak to nie skok to już nie wiem co😒 do tego synek znowu chory, w zeszłym tygodniu angina, teraz od wczoraj gorączks ponad 39, ręce mi już opadają 😔 a do tego znowu podnieśli stopy procentowe kredytów, wszystko pod górkę ostatnio.
 
reklama
Cześć kobiety 🥰 moja niunka zeswirowala... Od dwóch dni non stop na rękach, marudna jest, mało śpi w dzień, a jak śpi to na rękach, bo jak ją odłożę to się budzi od razu. Chyba ma skok rozwojowy, wczoraj skończyła 8 tygodni, bo jak to nie skok to już nie wiem co😒 do tego synek znowu chory, w zeszłym tygodniu angina, teraz od wczoraj gorączks ponad 39, ręce mi już opadają 😔 a do tego znowu podnieśli stopy procentowe kredytów, wszystko pod górkę ostatnio.
 
Do góry