reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamusie 2022

reklama
tez macie tak, że nagle łapie was głód i musicie szybo coś zjeść? bo miałam już dwa razy sytuację, że przez to nagłe okropne uczucie głodu miałam straszny odruch wymiotny 🥲 teraz staram się mieć zawsze coś takiego co mogę zjeść od razu, nawet jakiś kawałek chleba, bo inaczej jest źle
Tez tak mam jak długo nie jem to od razu wymiotuje🤦
 
Ja też jak dłużej nic nie jem (w szczególności po nocy) to czuje okropne ssanie i muszę zjeść cokolwiek. Wcześniej potrafiłam śniadanie o 11-12 jeść bez problemu, teraz nie ma na to szans najmniejszych 🤣
Oj tak, po nocy właśnie najgorzej, a że ja biorę euthyrox na tarczyce to nie mogłam tak od razu zjeść i czasem było źle 😅 ale nauczyłam się brać euthyrox jak wstaję do toalety w nocy, dzięki temu jak już wstanę to zaraz lecę do kuchni coś zjeść
 
Oj tak, po nocy właśnie najgorzej, a że ja biorę euthyrox na tarczyce to nie mogłam tak od razu zjeść i czasem było źle 😅 ale nauczyłam się brać euthyrox jak wstaję do toalety w nocy, dzięki temu jak już wstanę to zaraz lecę do kuchni coś zjeść
Ja też biorę, ale Letrox. I mam dokładnie to samo. Jak wstanę koło 6 na siku to biorę go, idę spać na 2h jeszcze, a potem kuchnia od razu 🤣
 
reklama
Do góry