reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Podepnę się pod post i tak z innej beczki- mówiłyście już wszystkim o ciąży czy wybranym osobom tylko?
W tym tygodniu dopiero zaczniemy komuś mówić 😉 u mnie 10+6 (z USG -3dni). Ostatnio powiedzieliśmy tylko bliskim przyjaciołom którzy wpadli w odwiedziny i chcieli mi nalać prosecco 😅😅
W ogóle ja mam jakiś problem z chwaleniem się i ciężko mi to przychodzi.... 😑
 
reklama
To super. Dzięki 🙂 bo naprawdę się martwiłam jak to będzie.
Spokojnie kochana.. Słyszałaś kiedyś, żeby jakąkolwiek mama w ten sposób skrzywdziła dzidzie? Na brzuszku można spać póki wygodnie, potem natura sama nie pozwoli na to :) na tym etapie nasze dzidziulki są bardoz dobrze chronione przez macicę bo są jeszcze małe kruszynki. Warto kupić poduszkę w kształcie litery C do spania. Mi w ciąży z synkiem bardzo się sprawdziła. Teraz nie używam bo mały ma rok i musze do niego wstawać w nocy dość często a to tylko utrudniałoby mi szybkie podniesienie się. Ale generalnie naprawdę polecam, jest wygodna, przyzwyczaja do spania na boku. Tylko mąż smutny był na początku, bo zamiast do niego to do podusi się tuliłam 🤣🙈
 
Spokojnie kochana.. Słyszałaś kiedyś, żeby jakąkolwiek mama w ten sposób skrzywdziła dzidzie? Na brzuszku można spać póki wygodnie, potem natura sama nie pozwoli na to :) na tym etapie nasze dzidziulki są bardoz dobrze chronione przez macicę bo są jeszcze małe kruszynki. Warto kupić poduszkę w kształcie litery C do spania. Mi w ciąży z synkiem bardzo się sprawdziła. Teraz nie używam bo mały ma rok i musze do niego wstawać w nocy dość często a to tylko utrudniałoby mi szybkie podniesienie się. Ale generalnie naprawdę polecam, jest wygodna, przyzwyczaja do spania na boku. Tylko mąż smutny był na początku, bo zamiast do niego to do podusi się tuliłam 🤣🙈
Zastanawiałam się nad tą poduszką. Tylko że ja jestem jak „księżniczka na ziarnku grochu” niestety. Muszę mieć idealnie ułożoną i miękką poduszkę, dłoń pod poduszką, żadnej „zmarszczki” na prześcieradle itp. bo po prostu nie zasnę. Więc stwierdziłam, że jak będę miała jeszcze większy brzuch, to może wtedy kupię. Bo teraz wiem, że odłożę ją w kąt. Tym bardziej, że opinie na YT są podzielone. Ale nie powiem, kusi żeby kupić coś dla siebie 😁 Ale jeśli może pomóc w przymuszeniu spania na boku…🤔 To chyba mnie powoli przekonujesz… Bo jak się budzę teraz, to strasznie bolą mnie plecy od tego spania na brzuchu. A ktoś jeszcze ma doświadczenia z tą poduszką? Jest jakaś warta polecenia czy wszystkie są prawie takie same i nie warto przepłacać?
 
reklama
Do góry