reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

reklama
Hej, witam się z Wami po urlopie. Wracam do szarej rzeczywistości czyli do pracy. Piszę do Was bo u mnie ostatni tydzień 1 trymestru a na ostatniej wizycie doktor mowil żeby odstawić już kwas foliowy, duphaston i progesteron skoro lekarz tak mówi to tak też zrobię tylko zastanawiam się jak to jest u was?
 
Hej, witam się z Wami po urlopie. Wracam do szarej rzeczywistości czyli do pracy. Piszę do Was bo u mnie ostatni tydzień 1 trymestru a na ostatniej wizycie doktor mowil żeby odstawić już kwas foliowy, duphaston i progesteron skoro lekarz tak mówi to tak też zrobię tylko zastanawiam się jak to jest u was?
Ja brałam duphaston w poprzedniej ciąży, również odstawiłam na koniec 1 trymestru ale kwas foliowy wydaje mi się, że bierze się raczej cała ciążę. Chyba, że masz jakiś specjalny. Ja miałam w witaminach, nie musiałam więc zażywać osobno
 
Ja brałam duphaston w poprzedniej ciąży, również odstawiłam na koniec 1 trymestru ale kwas foliowy wydaje mi się, że bierze się raczej cała ciążę. Chyba, że masz jakiś specjalny. Ja miałam w witaminach, nie musiałam więc zażywać osobno
ja mam osobno kwas foliowy i zalecił przestać brać, jedynie prenatal duo mam brać
 
Dla mnie najwygodniejsze dla takiego dzidziusia są pajace i body kopertowe zwykłych nie lubię i teraz nie będę kupować w rozmiarze 56 i 62. No i polspiochy bo skarpetki malo wygodne. Rozmiar 56 będzie bardzo skromny bo boją córka po tygodniu już nie wchodziła do tego rozmiaru. Zobaczę jeszcze jakie będzie to dziecko duże na USG. A listę mam gdzieś muszę poszukać to podeślę 😂
 
ja mam osobno kwas foliowy i zalecił przestać brać, jedynie prenatal duo mam brać
A no to trzeba słuchać lekarza. Ja odstawiałam duphaston dokładnie w tym samym czasie kochana. Nic mi się nie działo. Zero plamień. Nawet chyba lepiej się czułam bez choć zatwardzenie nadal miałam ale z tym walczyłam cała ciążę
 
Ja jestem od soboty na łódce na Mazurach i mimo początkowego entuzjazmu, że czuję się świetnie, od wczoraj czuję się strasznie. Dokuczają mi problemy jelitowe, wzdęcia, jest niewygodnie, bolą mnie plecy, ech. To będzie ciężki tydzień... A 3 sierpnia prenatalne
 
Hej, witam się z Wami po urlopie. Wracam do szarej rzeczywistości czyli do pracy. Piszę do Was bo u mnie ostatni tydzień 1 trymestru a na ostatniej wizycie doktor mowil żeby odstawić już kwas foliowy, duphaston i progesteron skoro lekarz tak mówi to tak też zrobię tylko zastanawiam się jak to jest u was?
Ja też miałam takie zalecenia, potem mi poleciła przejść na Prenatal Duo 🙂

Dziewczyny dziękuję pięknie za listy wyprawkowe/do szpitala, jak zrobię swoją to też się z Wami podzielę, jeśli ktoś będzie o to pytał 🙂

Ja też planuję robić zakupy dopiero po 20 tygodniu, ale nie widzę przeciwwskazań do tego, żeby listę zrobić wcześniej. To nasze pierwsze dziecko, więc wszystko będziemy musieli kupić. Poza tym mam wolny czas, bardzo dobrze się czuję, dziś się kończy 13 tydzień (jutro już 13+1) więc nie wiem dlaczego bym miała to odkładać na niewiadomo kiedy. Tym bardziej, że nie wiadomo co znowu wymyślą z kolejną falą pandemii, więc rzeczy, które będę chciała obejrzeć stacjonarnie mogę wcześniej kupić, tak samo jak komodę w IKEA itd. Reszta przez internet oczywiście. 🙂
 
Ja też miałam takie zalecenia, potem mi poleciła przejść na Prenatal Duo 🙂

Dziewczyny dziękuję pięknie za listy wyprawkowe/do szpitala, jak zrobię swoją to też się z Wami podzielę, jeśli ktoś będzie o to pytał 🙂

Ja też planuję robić zakupy dopiero po 20 tygodniu, ale nie widzę przeciwwskazań do tego, żeby listę zrobić wcześniej. To nasze pierwsze dziecko, więc wszystko będziemy musieli kupić. Poza tym mam wolny czas, bardzo dobrze się czuję, dziś się kończy 13 tydzień (jutro już 13+1) więc nie wiem dlaczego bym miała to odkładać na niewiadomo kiedy. Tym bardziej, że nie wiadomo co znowu wymyślą z kolejną falą pandemii, więc rzeczy, które będę chciała obejrzeć stacjonarnie mogę wcześniej kupić, tak samo jak komodę w IKEA itd. Reszta przez internet oczywiście. 🙂
Pewnie, że tak. Ja to kochana mimo, że byłam po poronieniu i ten wewnętrzny strach czasem nie dawał spokoju to w ciąży z synkiem już od pierwszych tygodni po cichutku oglądałam sobie wózki, łóżeczka, rzeczy do wyprawki. Zresztą powiem szczerze, że to wszystko naprawdę kosztuje i moim zdaniem lepiej kupować partiami niż na raz wydać kilka dobrych tysięcy złotych. Pierwszy arzecz jaką kupiłam dla dzidziusia to były body i skarpetki w 16tygodniu ciąży. Wracałam z usg i pani doktor powteirdzila, że będzie synek. Miałam już naszykownay w domu balon z konfetti z napisem boy or girl, cały czarny, użyłam niebieskiego koloru do środka, zapakowałam body, skarpetki i mini resorak w torebkę i gdy mąż wrócił z pracy najpierw wręczyłam mu balona, żeby przebił, bo nie zdradizlam od rana, że znam już płeć, a następnie torbę z rzeczmai dla maluszka. Resorak do dziś dumnie stoi w gabinecie męża na biurku :) i od tego dnia już szalałam z zakupami 😁😁😁
 

Załączniki

  • Screenshot_20210726-121823_Messenger.jpg
    Screenshot_20210726-121823_Messenger.jpg
    165,7 KB · Wyświetleń: 56
reklama
Do góry