reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

W końcu Was nadrobiłam 🙂 bardzo fajnie ogląda się zdjęcia Waszych dzieci. Chyba czasem nie trafia do mnie ze te nasze rozmowy się toczą o tych właśnie żywych istotach które są w nas😍 w pierwszej ciąży też tak miałam że póki nie zaczęłam czuć ruchów dziecka to było takie nierzeczywiste, abstrakcja jakąś. Niby wiem że coś tam jest ale nie do końca dowierzam🙃

Mi w 13 tyg lekarka powiedziała że na 70% dziewczynka i się sprawdziło. Teraz jak pójdę to będzie 12+4. Myślę sobie że nie będę pytać, wolę się dowiedzieć później na 100% niż się nastawiać a potem ewentualnie rozczarować ale nie wiem czy wytrzymam 🙈
Dziś moja córcia kończy 4 lata🥳🤗🤗 także ciekawy dzień nam się zapowiada. Dziś na pewno nie odpoczne. Ale muszę przyznać że czuje się duuuzo lepiej. Przez ostatnie dwa dni praktycznie nie miałam czasu żeby odpocząć bo praca, goscie, byłam na zakupach, sprzątanie. Boje się zapeszać ale chyba najgorszy czas mija. W pierwszej ciąży tak się czułam między 13-14tc, a w 15 mdłości minęły całkiem. teraz mam 12-13 i czuję że to ostatnia prosta😍
Życzę Wam miłej niedzieli ♥️
Wszystkiego najlepszego dla córeczki 😊🍰🎉
 
reklama
U mnie też prenatalne dopiero 10.08. (i jednocześnie najbliższa wizyta), czyli znów całe laaaaata czekania. Ale coraz bardziej zbliżamy się do tego "fajnego, bezpiecznego" okresu 😊 (chociaż moja dr prowadząca twierdzi, że już 10 tc to taki czas, że można być spokojnym. Hmm.)
A tętnem kochana w ogóle się nie przejmuj, ono wciąż się kształtuje i musi najść na dobre tory. 😊 Widzisz, wielu kobietkom lekarze mówili że jest wszystko super i przy takich liczbach).
Ps. Wymioty minęły - za chwilę miną też mdłości 🧡 Cały czas w dobrą stronę 💚💚💚💚💚💚
Moje prenatalne również 10tego, też wcześniej nie mam wizyty u swojego gina bo zaczął urlop.. następna normalna wizyta 30.08. prenatalnych nie może te się już doczekać, ciekawe czy będzie widział już płeć.. będę 12+2
 
U mnie też -100 😉
Ale ja po nieustannych plamieniach w 5 i 6 tygodniu (+potem jeszcze pojedynczych epizodach plamienia, mimo braku krwiaków) - zarządziłam że żadnych seksów nie będzie, boję się... (na szczęście mężu boi się tego równie mocno, on nawet brzuszek dotyka lękliwie, żeby czasem nie za mocno).
Co więcej i tak libido na poziomie -100, czyli dobrze 😉
Mało tego - mężu strasznie mnie wkurza, czasem zupełnie bez sensu, wiem że to prawdopodobnie moje humorki (hormony). A Wy macie takie drażliwe humorki? Drażliwe albo płaczliwe... 🙃
Myslalam, że tylko mój mąż boi się dotykać brzuszka 🙈 on też delikatnie kładzie rękę i tak trzyma w powietrzu żeby czasem nie polozyc jej całym ciężarem 😉 my też się oboje boimy ale skoro prenatalne wyszły okej to razem stwierdziliśmy, że chyba pora wrócić do amorów😛
A humorki to swoją drogą mam okropne 😛😁 będę musiała wykorzystać moment na seksy jak przez chwilę nie będę chciała go zamordować 🤪
 
Moje prenatalne również 10tego, też wcześniej nie mam wizyty u swojego gina bo zaczął urlop.. następna normalna wizyta 30.08. prenatalnych nie może te się już doczekać, ciekawe czy będzie widział już płeć.. będę 12+2
Ja miałam 12+3 i lekarz powiedział, że jest za wcześnie żeby stwierdzić ale po chwili dodał że siusiaka nigdzie nie widzi😁 może z większą pewnością można stwierdzić chłopca? Bo jemu jednak coś tam dynda ewidentnie a jak nic nie dynda to albo dziewczynka albo sprzecior się schował?
 
Hej kochane ❤️
ja dziś zaczynam 12 tydzień według aplikacji a lekarza 12/13 tydzień 🙂
We wtorek pierwsze prenatalne aż się boje 😱
Ale wierze ze będzie wszystko dobrze
No i ekscytuje się bo może będzie już coś widać kto mieszka w brzuszku ❤️ A wy jak już po prenatalnych ?
 
Ja miałam 12+3 i lekarz powiedział, że jest za wcześnie żeby stwierdzić ale po chwili dodał że siusiaka nigdzie nie widzi😁 może z większą pewnością można stwierdzić chłopca? Bo jemu jednak coś tam dynda ewidentnie a jak nic nie dynda to albo dziewczynka albo sprzecior się schował?
Koleżanka kilka lat temu była u tego samego lekarza na prenatalnych co ja się wybieram. Jej nie powiedział co będzie ale jej lekarz prowadzący stwierdził, że jak tamten nie powiedział że będzie chłopak to pewnie będzie dziewczynka. Ma córeczkę 😉 wychodzi chyba na to, że faktycznie chłopca szybciej można rozpoznać. Ja liczę na córeczkę, ale mam przeczucia że to chłopczyk..
 
Ja miałam 12+3 i lekarz powiedział, że jest za wcześnie żeby stwierdzić ale po chwili dodał że siusiaka nigdzie nie widzi😁 może z większą pewnością można stwierdzić chłopca? Bo jemu jednak coś tam dynda ewidentnie a jak nic nie dynda to albo dziewczynka albo sprzecior się schował?
Myślę że na tym etapie to narządy płciowe są bardzo podobne do siebie i często można się pomylić 😊 teraz lekarz bo nubie może wnioskować ale on też lubi płatać figle i sie podnieść myślę że od 16 TC lekarz już w 99% może stwierdzić dobrze płeć 😊
 
Dziewczyny, zapytam wprost- jak u Was ze sprawami damsko-męskimi?
U mnie libido minus sto 🤣
U nas też słabo. U mnie się plamienia zaczęły właśnie po stosunku i potem się baliśmy. Potem wyszedł ten krwiak na USg. Teraz już nie plamie ale ciągle jestem na luteinie dopochwowo więc nawet nie ma jak. Może po prenatalnych jak usłyszę że już wszystko w porządku to wszystko wróci u nas do normy w tych sprawach 😉 do tej pory libido było zerowe, ale od kiedy czuję się lepiej wzrosło👍🏻
Hej kochane ❤️
ja dziś zaczynam 12 tydzień według aplikacji a lekarza 12/13 tydzień 🙂
We wtorek pierwsze prenatalne aż się boje 😱
Ale wierze ze będzie wszystko dobrze
No i ekscytuje się bo może będzie już coś widać kto mieszka w brzuszku ❤️ A wy jak już po prenatalnych ?
Ja też idę we wtorek🙂 w piątek zaczęłam 12 tydzień więc jesteśmy bardzo podobnie
 
Dziewczyny dostałam jakiejś wysypki na całym ciele i twarzy... Cała jestem w czerwonych plamach i krostkach 😭 co za masakra, myślicie że można wapno? Boję się o dziecko 🥺😭
 
reklama
Do góry