reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Pychotaaaaaa. Szykuj Porcje. Wpadam🤣

A oto moja dzisiejsza zachcianka

Zmielony banan z Kakao plus zmielone płatki owsiane, wiorki kokosowe.. Bita smietana.. Banany i jeden toffife I ciastko czekoladowe zeby nie było za fit 😂



I ziemniaczki na Szybko z mikrofali.. Srodek to część ziemniakow troche jogurtu majo smazona cebulka z boczkiem i ser na wierzch 😄 oj tak mi sie dzis tego chciało ale nastepnym razem nie bede taka niecierpliwa i sobie je ładnie zarumienie🤣
 
reklama
taak, dokładnie tak jest [emoji4] ale wczoraj zamiast dwóch wzięłam jedną tabletkę i dziś miałam więcej energii, intensywny dzień za mną, mdłości zero, jadłam na mieście i nawet zapachy z różnych restauracji mi nie przeszkadzały [emoji2960] o i płynęliśmy łodzią/ statkiem i tez mimo bujania czułam się dobrze także super,,
na jutro juz zaplanowany kolejny wypad, wreszcie mogę normalnie funkcjonować [emoji16] a i pewnie dobrze się wyśpię także same plusy [emoji176]

cieszę się z dobrych wieści, oby tak dalej [emoji173][emoji847]
Oo umarłabym przez to bujanie🤮😄
 
Gratuluje wam dziewczynki pieknych fasolek 💓 ja dziś od rana wahania nastrojów, myślałam że rozniosę towarzystwo w pracy też tak macie? 🙈 Ps. Nie wstawiajcie tego pysznego jedzonka bo będę zmuszona podać wam adres dostawy do mnie 🤣
 
Już się boję 🤭😂 ostatnio przywieźli do nas z rodziny dzidziusia miesięcznego to trzęsła nosidełkiem i mówiła "bejbi nie śpij, bejbi wstawaj" bo myślała że jak się obudzi to się z nią będzie bawić jak dziecko w jej wieku i trzeba było cały czas mieć ją na oku bo ją kusiło tu złapać , tu pogłaskać,tu cumel cisnąć do buzi bejbikowi a wiadomo ze jeszcze nie ma wyczucia bo jeszcze mała jest więc po jakimś czasie została rozdzielona dla świętego spokoju😉🤭😁
Pamiętam jak moj szkrab poznal kilkumiesieczna dziewczynke a. Sam nie mial nawet 2 lat.. Obie zesmy uważały non stop bo moj mlody to Pudzian.. Energi i sily ma za Kilku w jego wieku i gdzie tam zeby uważać 🤣 i kiedy mimo naszej troski by nie uderzyl niechcacy zdarzylo sie mimo ciaglych tłumaczeń .. To mowie do koleżanki.. Poczujesz mój ból (gdzie wiele nie jest tak jakbysmy tego chcialy) jak młoda bedzie miala doczynienia z o wiele młodszą od siebie bo może teraz myslisz.. Gdzie. Moja tak nigdy ..

I dzwoni do mnie mówiąc..
Kurde poszlam do znajomej co ma 6m dziewczynke ze swoja 2 latka a ta ja bęc w głowę zabawką. Pptem wyrywała .. Mało nie zapadłam sie pod ziemie bo nic nie słuchała no nic ... Potem zas i zas ze trzebabylo trzymac reke na pulsie i bylam
zestresowana wizyta także to że nie wszystko bedzie takie jak chcemy mimo Starań i chęci juz rozumiem.. 🤣🤣🤣


Teraz oboje moj i jej bawia sie zajebiscie (mlodsza ma Sile oddac i wyszarpac🤣) a różnica wieku to rok i coś .
 
Gratuluje wam dziewczynki pieknych fasolek 💓 ja dziś od rana wahania nastrojów, myślałam że rozniosę towarzystwo w pracy też tak macie? 🙈 Ps. Nie wstawiajcie tego pysznego jedzonka bo będę zmuszona podać wam adres dostawy do mnie 🤣
Powinnam sie dzielic wiec nie ma problemu bo jeszcze Troche to sie potroje a nie podwoje 🤣🤣🤣🤣
No w żadnej ciąży nie miałam az takich zachcianek!!!! 🤣
 
My po wizycie moje dwie małe kuleczki mają się dobrze machały mi rączkami na USG jedną widziałam lepiej drugą troszkę słabiej a to temu że jest tak bardziej jakby schowana za pierwszą 😉 Z USG mają po około 10tygodni i 5dni na dzień dzisiejszy data zostaje dalej 27styczen z daty ostatniej @ może podczas prenatalnych się dowiem bardziej dokładnej daty,a prenatalne załatwiam na 19lipca według mojego gin najlepszy czas na badanie. A wogole z tego szczęścia że moje dzidzie się mają dobrze to zapomniałam poprosić o zdj z USG eh taka sierotą że mnie😔 z tego co widziałam na ekranie to miały po około 3cm z czymś😊🤭 i nerwy uciekły i czuję się fantastic 😁 teraz muszę się wziasc za badania wszystkie na następną wizytę początkiem sierpnia.
Gratulacje, super, że wszystko dobrze wyszło :-)
 
Hej dziewczyny ja wczoraj to przechodziłam koszmar dostałam takiej migreny poszłam się przespać ale jak wstałam to było jeszcze gorzej , ból oczu i wymioty pulsujący ból glowy czy zdarzało wam się mieć migrenę w ciazy mam nadzieję że nie zaszkodziło to maleństwu 😢 nigdy takiego bólu nie miałam w życiu 🙈🙈
 
reklama
Dziewczyny, już nie daję rady... We wtorek mam USG, pierwsze wyszło źle. Wiem że nie mam wpływu na to co się stanie ale nie mogę przestać o tym myśleć... Jeszcze typowe objawy ciąży powoli mnie opuszczają, piersi nie bolą, nie mam mdłości itp. jedynie to czuję się bardzo zmęczona ale już nie wiem czy ciążą czy ciągłym myśleniem
 
Do góry