reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

powiem wam, że te tabletki od gina zdziałały cuda [emoji50]
od rana jem, mdłości zero, nawet wypiłam kawę i zjadłam muffinkę [emoji7] także życzę każdej z was, która ma takie mdłości jak ja, żeby znalazła na nie sposób [emoji11] ja już się poddałam i wzięłam te tabletki i to chyba był dobry krok, może wreszcie mieszkanie będzie ogarnięte [emoji1787]
Ja je chce!! 🤢🤢🤢
 
reklama
A mozesz napisac jakie to tabletki? Poproszę Ew. Mojego gin o przepisanie [emoji16]
Ciesze się, że pomogły! Oby tak dalej [emoji1696][emoji4]
substancją czynną leku jest bursztynian doksylaminy i chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6), nie wiem jak nazywa się on w Polsce [emoji85] u mnie pr.ilam dr 10mg/10mg [emoji4] czytałam trochę o tych substancjach i stwierdziłam, że warto, bo jednak bycie wiecznie bez życia to nie to [emoji55]
 
Nie mogę otworzyć lodówki. Ba, nawet do kuchni ciężko mi wejść. Czuję się jak zwłoki
dosłownie opisujesz w tym momencie ostatnie kilka tygodni mojego życia,, a dziś chyba nawet drożdżówki upiekę, bo mam ochotę na takie z owocami [emoji3059] wczoraj ledwo wcisnęłam śniadanie, a dziś wreszcie znowu cieszę się z jedzneiia, oby tak dalej [emoji56]
 
reklama
dosłownie opisujesz w tym momencie ostatnie kilka tygodni mojego życia,, a dziś chyba nawet drożdżówki upiekę, bo mam ochotę na takie z owocami [emoji3059] wczoraj ledwo wcisnęłam śniadanie, a dziś wreszcie znowu cieszę się z jedzneiia, oby tak dalej [emoji56]
Musze pogadać z lekarzem, bo naprawdę nie mogę funkcjonować. Mam już kryzys.
Czytałam że są jakieś tabl prevomit na mdłości w ciąży ale czy skuteczne...?
 
Do góry