reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Będzie dobrzeOoo to podobnie jak u mnie też 7 tydzień a wizyta 15.07Spróbuj może gaviscon chyba tak ja miałam w poprzedniej ciąży straszne odbijania i mocno pomogło, ale dla mnie lepszy był w płynie niż w tabletkach do ssania
dziekuje już myślałam że tylko poranne zostaną a tutaj cały dzień mnie dziś męczą 🙈🤢 ale niestety trzeba wytrzymać 😆
 
reklama
7 tydzień, więc jeszcze wcześnie. Kolejne badanie mam 13.07. Liczę że zdrowy zarodek przeżyje a reszta się wchłonie i będzie jeden zdrowy płód. No ale życie pokaże co będzie dalej...
Kochana napewno będzie dobrze 😊 nawet ten 2 zarodek ma szansę na serduszko. 😊 Bądź dobrej myśli 😊

Trzymam kciuki za jutrzejsze wizyty dajcie znać po nich 😊 mnie jutro czeka pobranie krwi i za ta przyjemność zapłacę z 300 zł 😂
Ale później już będą tańsze badania 😊
 
Kochana napewno będzie dobrze 😊 nawet ten 2 zarodek ma szansę na serduszko. 😊 Bądź dobrej myśli 😊

Trzymam kciuki za jutrzejsze wizyty dajcie znać po nich 😊 mnie jutro czeka pobranie krwi i za ta przyjemność zapłacę z 300 zł 😂
Ale później już będą tańsze badania 😊
Ja dziś miałam do zapłaty coś ponad 470 zł, ale pani jak zwykle dała mi rabat i zapłaciłam 450 zł 🙂
 
U mnie niestety nic nie pomaga.. mocny gaz żywiec pije litrami 😭 mdłości 24/7 i do tego wymioty kilka razy dziennie, musze jeść średnio co godzinę, bo inaczej bardziej się nasila..
nie mam siły na nic. Mam nadzieje ze szybko przejdzie, bo się wykoncze 😬
Mam Identycznie. Już mam mega kryzys boję się następnego dnia.
 
Jestem nerwowa, rozdrażniona, bolą mnie już mięśnie brzucha od wymiotowania. Strasznie mnie wszystko dołuje. Boję się kolejnego dnia, kolejnych mdłości. Rzyganko budzi mnie nawet w nocy. Masakra
 
Jestem nerwowa, rozdrażniona, bolą mnie już mięśnie brzucha od wymiotowania. Strasznie mnie wszystko dołuje. Boję się kolejnego dnia, kolejnych mdłości. Rzyganko budzi mnie nawet w nocy. Masakra
Marne to pocieszenie ale mi tez tak mowili... Ciesz się bo to znaczy ze organizm jest w trybie ciazy i hormony na wlasciwym poziomie 😉💪
 
reklama
Do góry