reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Ja mam dzisiaj dziewczyny wizytę na NFZ u tego pacana co mi kazał betę robić
I nie wiem czy jechać czy nie
W sumie on mówił że mają takie procedury że musi byc wynik z krwi dołączony do dokumentów
Nie wiem czy dać mu szanse czy nie
W sumie przemawia za mną to że dzisiaj zobaczyłabym dzidzię 😍 dzis 8+0 czyli zaczynam 9 tydzien
 
reklama
Ja mam dzisiaj dziewczyny wizytę na NFZ u tego pacana co mi kazał betę robić
I nie wiem czy jechać czy nie
W sumie on mówił że mają takie procedury że musi byc wynik z krwi dołączony do dokumentów
Nie wiem czy dać mu szanse czy nie
W sumie przemawia za mną to że dzisiaj zobaczyłabym dzidzię 😍 dzis 8+0 czyli zaczynam 9 tydzien
Ja bym pojechała. Da Ci na pewno skierowanie na badania i nie będziesz musiała płacić za nie, a te pierwsze badania jak dobrze pamiętam, półtorej roku temu płaciłam prawie 400zl. Nie są to może ogromne pieniądze ale lepiej wydać je na wyprawkę dla dzidziusia :) a jeśli dziś zrobi Ci usg to tylko kolejny plus
 
Ja bym pojechała. Da Ci na pewno skierowanie na badania i nie będziesz musiała płacić za nie, a te pierwsze badania jak dobrze pamiętam, półtorej roku temu płaciłam prawie 400zl. Nie są to może ogromne pieniądze ale lepiej wydać je na wyprawkę dla dzidziusia :) a jeśli dziś zrobi Ci usg to tylko kolejny plus
Wiem że te badania strasznie drogie
Dla mnie 400 zł plus wizyta prywatnie 150 to dużo przy trójce dzieci taki wydatek
 
Ja bez sił. Mdli całymi dniami. No czasem godzinke mam spokoju. Za 2 tyg wizyta i zobaczymy jak tam fasolka. W pracy co raz gorzej wysiedzieć 8 godzin.
Dziś o 22 byłam gotowa jechać do miasta na gofry z bitą śmietaną. 🤪
Ja też mam potworne mdłości całe dnie. Nie umiem znaleźć sobie miejsca. Mdli od rana do wieczora i jak się przebudzę w nocy to też mdli. 🤢🤮🥵
 
współczuję wam obu, miałam tak jak mi się zaczęły, teraz najgorsze są z rana i tak do 16, potem już w miarę przechodzą i jestem w stanie jeść, także w nocy nadrabiam i jedzenie i picie...
wstałam teraz, ale właśnie mdli mnie, chyba spróbuję sobie jeszcze na trochę zasnąć, żeby się nie męczyć
Ja też mam potworne mdłości całe dnie. Nie umiem znaleźć sobie miejsca. Mdli od rana do wieczora i jak się przebudzę w nocy to też mdli. [emoji1785][emoji2961][emoji3062]
 
Jutro mamy jechać na kilka dni na Mazury i zastanawiam się jak ja przetrwam drogę i ogólnie tam. Czuję się jak po karuzeli
 
Wiem że te badania strasznie drogie
Dla mnie 400 zł plus wizyta prywatnie 150 to dużo przy trójce dzieci taki wydatek
Wiem, rozumiem. Ja będę prowadzić ciążę na nfz właśnie ze względu na darmowe badania, mam nadzieję, że lekarz nie będzie się trzymał sztywno zasad, że 3 usg przez całą ciążę. A jeśli tak, to zawsze dodatkowo mogę podjechać prywatnie do kogoś innego
 
Ja jutro mam pierwszą wizytę na NFZ właśnie aby dostać skierowanie na badania, ale mam nadzieję że zrobi też USG.
Magdalenamadzia ja właśnie wczoraj wracałam z Mazur. Nie wiem jak masz daleko ale ja podróż 4 godz zaniosłam ok, ale ja nie mam żadnych mdłości itd. Komary mnie tam tak pocięły ze szok, ale pogoda była super, woda cieplutka.
 
reklama
O super 😊 często przylalatujesz do pl?
To dobrze że u nas nie ma takich przejść tylko bez świateł 😂 dzieci mają dziwne pomysły i bujna wyobraźnię
Normalnie raz 2 razy do roku a teraz ostatni raz bylam w lipcu 2019 i ju lz po prostu muszę zobaczyć rodzicow a oni najmłodszego 😭😭😭😭

Condo młodego Najlepsze było jak gotowalam w kuchni co chwila zerkając na niego jak się bawi az w pewnym momencie patrzE jest na parapecie ( lubi otwierac okno gdzie uchyla sie jakbyby lufcik od góry wiec jest bezpieczny) wiec mowie do niego uwazaj misiek na zaluzje.. Zagladam znow a ten bez gaci z wywieszonym siusiakiem wita sąsiadów 🤣🤣🤣

Normalnie mi rece opadły. No ciagle ściąga gacie. Jestesmy na etapie... Odrzucamy pampersy... I dywan prałam juz kilka razy 🤣. Raz ojcu do butow na sikał i przylecial krzycząc pokazujac Co sie stało 😳😄

Także takie przygody was dziewczynki które beda miec swoje pierwsze szczęście mogą czekać 😂

Dzien dobry

Zas czuje sie jak g....ostatnio cwicze juz co 2 dzien. No tak mi sie nie chce z tej niemocy 😩
 
Do góry