reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Dziewczyny a jak radzicie sobie z mdłościami? Mnie dziś dopadły w pracy po drugim śniadaniu.. nie mówiłam w biurze o ciąży i wolałabym żeby na razie się się dowiedzieli 😏 jak tak będę miała częściej to prędzej czy później się domyslą

Mnie w ostatniej ciazy brały od 6tyg.. Teraz jeszcze mam spokój.. Ale ja w poprzedniej ciazy np w 7tyg bywalo ze zle sie czulam. Bardzo bolał mnie brzuch wiec szefowa juz wiedziala od tego Czasu. Czemu jestem zgieta w pół 😆

Teraz jestem strasznie wzdeta, brzuchol wystaje i wciagnac sie nie da i juz kolezanki z pracy widzę ze dziwnie patrzą bo ja raczej wyglądałam tak tylko w ciąży 🤣


A ostatnio szefowa sie smiala ze ja to w ogóle nie posluszna jestem.. Bo mowila nie zajdź w Ciaze i zaszłam...
Mialam juz palnąć.... w którą? 🤣🤣🤣
 
reklama
Czytałam dziewczyny że niektóre z Was już informowały bliską rodzinę. Poza mną i moim partnerem nikt nie wie. On też nie chce nikogo informować przed 4 miesiącem. Ja myślę że poczekam jeszcze miesiąc do badań prenatalnych. Na weekend jadę do rodziców i myślę że mama i tak zobaczy zmiany. W pracy też nie mówiłam, ale szczerze mówiąc nie chcę zbyt długo pracować.
My również nikomu nie mówiliśmy chociaż koleżanka coś podejrzewa ale my stanowczo zaprzeczamy. Chcemy poczekać do pierwszej wizyty i później zdecydujemy czy od razu mówimy czy nie. Znajomi i tak pewnie się domyslą bo jedziemy razem na urlop na początku lipca.
 
Mnie w ostatniej ciazy brały od 6tyg.. Teraz jeszcze mam spokój.. Ale ja w poprzedniej ciazy np w 7tyg bywalo ze zle sie czulam. Bardzo bolał mnie brzuch wiec szefowa juz wiedziala od tego Czasu. Czemu jestem zgieta w pół 😆

Teraz jestem strasznie wzdeta, brzuchol wystaje i wciagnac sie nie da i juz kolezanki z pracy widzę ze dziwnie patrzą bo ja raczej wyglądałam tak tylko w ciąży 🤣


A ostatnio szefowa sie smiala ze ja to w ogóle nie posluszna jestem.. Bo mowila nie zajdź w Ciaze i zaszłam...
Mialam juz palnąć.... w którą? 🤣🤣🤣
U mnie koleżanka z pokoju przyglądała się na mój brzuch jak tylko wróciłam z urlopu po ślubie 😂 a ja wtedy jeszcze nie byłam świadoma że to już "ciążę tak widać " w 3cim tygodniu 😂😂
 
U mnie koleżanka z pokoju przyglądała się na mój brzuch jak tylko wróciłam z urlopu po ślubie 😂 a ja wtedy jeszcze nie byłam świadoma że to już "ciążę tak widać " w 3cim tygodniu 😂😂
Ma nosa🤣

Ja od owulacji bylam wzdeta. Co wczesniej mi sie nie zdarzało.. Chwile spokoju i zas mam balon.. Od rana jak tylko wstaje.. Codziennie ćwiczę.. Robie to samo ale jednak zmiany hormonalne nasze jelita tez odczuwają 😆
 
Dziewczyny a jak radzicie sobie z mdłościami? Mnie dziś dopadły w pracy po drugim śniadaniu.. nie mówiłam w biurze o ciąży i wolałabym żeby na razie się się dowiedzieli [emoji57] jak tak będę miała częściej to prędzej czy później się domyslą
Ponoć imbir pomaga
Czytałam dziewczyny że niektóre z Was już informowały bliską rodzinę. Poza mną i moim partnerem nikt nie wie. On też nie chce nikogo informować przed 4 miesiącem. Ja myślę że poczekam jeszcze miesiąc do badań prenatalnych. Na weekend jadę do rodziców i myślę że mama i tak zobaczy zmiany. W pracy też nie mówiłam, ale szczerze mówiąc nie chcę zbyt długo pracować.
U nas teściowa wie, przyjaciółka i moja chrzestna plus jeszcze jedna koleżanka. Jeszcze trochę i tak reszta rodziny się dowie. Jeżeli nie masz żadnych objawów ciąży to mama nie zauważy
 
Ostatnia miesiączka 3 maj. Zawsze miałam nieregularne cykle i dość niski progesteron (brałam duphaston). Teraz lekarz również zalecił mi wspomaganie się duphastonem. Straszna ze mnie panikara, boję się, że coś będzie nie tak. W dodatku za dwa tygodnie bronię pracę dyplomową i jakiś miesiąc temu złożyłam wypowiedzenie w pracy. Mam nadzieję, że mimo to jestem jakoś chroniona. Tak bardzo się stresuje, a wiem że to ostatnia rzecz, która jest mi teraz potrzebna. To moja pierwsza ciąża.

Gratuluję Tobie 2 kresek mam nadzieję, że czujesz się o wiele spokojniej niż ja.
Jeśli chcesz mieć wszystkie swiadczenia zachowane to musisz pisemnie złożyć prośbę o cofnięcie wypowiedzenia wraz z uzasadnieniem że w dniu złożenia wypowiexzenja nie byłaś świadoma swojego stanu i dołączasz jeszxzw zaświadczenie od lekarza o ciąży.
 
agabaj92 piersi mi urosły już mega, brzuch też widać, a zawsze byłam bardzo szczupła. Jak odmówię opalania, wieczornej lampki winka to myślę że mama się domyśli. Za miesiąc też idziemy na wesele i mój tż mówi że mam kupić sukienkę jakąś luźna 😅
 
reklama
Hejjjjjjoooo,
Mam mdłości 24h na dobę. A wczoraj osiągnęłam zenit, mdłości, brak klimy, ukrop w pracy, prawie zemdlałam, i do tego rozbeczałam się jak małe dziecko :D No i niestety powiedziałam w pracy. Jakbym miała zemdleć, to muszą wiedzieć o tym szczególe ;)
U mnie jedni wiedzą, drudzy nie. Ci z którymi się często widuję, to wiedzą. Cieszą się razem ze mną, mam z kim pogadać.
Najgorsze są poranki, 5.30 wstaje i czuję się codziennie jak na kacu.. Mega mnie to męczy, próbuję nie wstawać na raz, ale i tak mnie mdli.
W pierwszej ciąży nie miałam prawie w ogóle mdłości, więc mam nadzieję, że szybko miną, zaczęły się na przełomie 5/6 tyg.
P.S- czy któraś ma cukrzycę ciążową?
 
Do góry