reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Ostatnia miesiączka 3 maj. Zawsze miałam nieregularne cykle i dość niski progesteron (brałam duphaston). Teraz lekarz również zalecił mi wspomaganie się duphastonem. Straszna ze mnie panikara, boję się, że coś będzie nie tak. W dodatku za dwa tygodnie bronię pracę dyplomową i jakiś miesiąc temu złożyłam wypowiedzenie w pracy. Mam nadzieję, że mimo to jestem jakoś chroniona. Tak bardzo się stresuje, a wiem że to ostatnia rzecz, która jest mi teraz potrzebna. To moja pierwsza ciąża.

Gratuluję Tobie 2 kresek mam nadzieję, że czujesz się o wiele spokojniej niż ja.
Spokojnie będzie dobrze, a wypowiedzenia nie możesz cofnąć? Bo z tego co kojarzę to dopiero od potwierdzonego 12 tyg ciąży kobieta jest chroniona. Czy ja spokojniejsza nie wiem, w domu 8 miesięczny syn, a myślałam że zajde trochę później a tu bach.
A ja mam dużo po dzieciakach wiec obejdzie się bez większych zakupów [emoji28] jedyne co to ubranek nie mam wcale [emoji85] zdążyłam wszystko posprzedawać i powydawać [emoji51]
Ja też mam trochę rzeczy po synu ale nie wiem jak będzie z rozmiarem no i jaka płeć.
 
reklama
Ojej, ale faktycznie tak słabo się czujesz? Biedna 😞 mnie odrobinkę dzisiaj mdlilo ale jechałam rano na badania i to raczej z głodu 🤷‍♀️

Ciekawe czy zobaczysz już serduszko 🥰 ekscytują mnie te Wasze wizyty 😁 przykro mi że musisz się tak leczyć 😞
edit: miało być "męczyć" na końcu 🤦‍♀️
Nie, czuję się w miarę ok, ale tak mi się nie chciało iść do pracy na ten upał że troszkę posciemnialam 😝 pokój mamy mały i to od południa, bez klimy, czasami nie idzie oddychać i zrobiłam sobie wagary.
Hej dziewczyny, wczoraj zrobiłam 4 testy domowe- wszystkie pozytywne, beta z krwi 7000, progesteron trochę ponad 10. Do lekarza wybieram się w środę. Bardzo się boję.
Gratuluje, dobrze że bierzesz proga bo trochę niski. Dużo zmian w Twoim życiu teraz nastąpi, nie wiem jak to jest jak już założyłaś wypowiedzenie,czy jesteś chroniona, musisz kogoś dopytać.
 
A jak wyglądała Twoja pierwsza wizyta u ginekologa, gdy potwierdzał ciążę? W którym jesteś tygodniu ciąży? Biorę luteinę, bo rzeczywiście progesteron mógłby być wyższy.
Miałam pobraną cytologię, potem USG dopochwowe. Na monitorze lekarz pokazał mi zarodek i bicie serduszka.
Dziś zaczynam 6 tydzień.
 
Dziewczyny a jak radzicie sobie z mdłościami? Mnie dziś dopadły w pracy po drugim śniadaniu.. nie mówiłam w biurze o ciąży i wolałabym żeby na razie się się dowiedzieli 😏 jak tak będę miała częściej to prędzej czy później się domyslą
 
Hej

Ja Chce spać!

Zapowiada sie ciekawie przy moim trybie pracy i zycia 🤣 zdecydowanie teraz potrzebuje wiecej snu eh

Co do wózka to mam prawie nowy uzywany do 18m urbo2
. Dalej moje dzieci wolaly chodzić i podziwiałam i wciąż Podziwiam 3 latki siedzace w wozkach😆 dlatego co do wozka nie patrze aby był jak najwiekszy co do siedziska itd bo i tak nie uzywam zbyt dlugo 🤣
Dla najmlodszego wymyslilam Hulajnoge z siedziskiem, z rączką i tak co rano jogging jak ta lala..tak zapierdzielal ze nie zadazalam nogami przebierać 🤣🤣🤣🤣
A z czasem kupiłam rowerek do prowadzenia i jezdzimy na piecho na zakupy ( nie spożywcze 😄) wciąż choc czesto prowadzi za raczke to jednak polowe trasy wysiedzi.
Mam samochód. Ale nie mam jakos daleko a lubię jak mały tez skorzysta co swoje po drodze.
Za rok juz napewno bedzie tylko na piecho.

Cybex tez mi sie podoba:)
W ogole wszystko mam. Ale jak sie trafi dziewczynka to potrzebna bedzie nowa garderoba😆💐

Kicimoni gratulacje ☺️
 
I bylam pewna ze odmrazam barszczyk czerwony🤣🤣🤣
No cóż. To też Dobre choć mialam przystopować z ilością smażonego żarełka bo ostatnio codziennie😂



A wczoraj to

Pozarlam 2 uda🤣

Ale Mnie ssie ostatnio!!!
Jak tak dalej pójdzie to kiepsko to widze😬😱
 
reklama
Czytałam dziewczyny że niektóre z Was już informowały bliską rodzinę. Poza mną i moim partnerem nikt nie wie. On też nie chce nikogo informować przed 4 miesiącem. Ja myślę że poczekam jeszcze miesiąc do badań prenatalnych. Na weekend jadę do rodziców i myślę że mama i tak zobaczy zmiany. W pracy też nie mówiłam, ale szczerze mówiąc nie chcę zbyt długo pracować.
 
Do góry