reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

A bierzesz luteinę albo duphaston? Ja nie biorę dopoero w pt lekarz i zastanawiam się czy czekać czy dzwonić do niego z wynikiem progesteronu, co myślicie..
Ja też nie biorę. Wizytę mam na 28.06 będzie to 5+5. Zadzwoń bo ja nie mam jeszcze do kogo dzwonić bo dopiero będę miała pierwsza wizytę. To jak powie ze to mega nisko i Ci zaleci brać to ja też łyknę. Daj znać. Ja mam lekki szary uplaw i już cała dygam.
 
reklama
Ja też nie biorę. Wizytę mam na 28.06 będzie to 5+5. Zadzwoń bo ja nie mam jeszcze do kogo dzwonić bo dopiero będę miała pierwsza wizytę. To jak powie ze to mega nisko i Ci zaleci brać to ja też łyknę. Daj znać. Ja mam lekki szary uplaw i już cała dygam.
Kochana dzwoniłam. Lekarz powiedział, że dobrze by było jakby progesteron byl powyżej 20, ale mój wynik nie jest zły. Zalecił brać luteinę albo duphaston. Wyślę mi kod recepty więc nie wiem co w końcu mi zapisze.
 
Już dziś nie dam rady niestety. Ale generalnie myślicie ze to niski wynik?
Patrzac na to ze nie masz innych symptomów i poronien? Wybacz nie pamiętam. . Beta ladnie rośnie to zapewne jest ok. Powtórz badanie. Skonsultuj sie z lekarzem o jak każe brac to bierz. Ja sama nie jestem za tym by to brac bez potrzeby choc wiem ze wiele dziewczyn łyka tylko dlatego ze czuje sie bezpieczniej.
Tak jak mówię. To badanie trzeba powtórzyć raz czy 2 aby miec lepszy obraz sytuacji.
 
Kochana dzwoniłam. Lekarz powiedział, że dobrze by było jakby progesteron byl powyżej 20, ale mój wynik nie jest zły. Zalecił brać luteinę albo duphaston. Wyślę mi kod recepty więc nie wiem co w końcu mi zapisze.
Ja mam w domu duphaston 3 paczki to chyba sobie walne też ale jeszcze jutro powtórzę badanie krwi i zobaczę czy przyrasta
 
Patrzac na to ze nie masz innych symptomów i poronien? Wybacz nie pamiętam. . Beta ladnie rośnie to zapewne jest ok. Powtórz badanie. Skonsultuj sie z lekarzem o jak każe brac to bierz. Ja sama nie jestem za tym by to brac bez potrzeby choc wiem ze wiele dziewczyn łyka tylko dlatego ze czuje sie bezpieczniej.
Tak jak mówię. To badanie trzeba powtórzyć raz czy 2 aby miec lepszy obraz sytuacji.
Mam jedno poronienie za sobą, 4 miesiące temu
 
reklama
Dziewczyny, czy któraś z Was chodzi albo planuje chodzić równolegle do lekarza prywatnie i na NFZ? Na NFZ chciałabym tylko skierowania na badania, ale ciekawa jestem jak lekarz do tego podejdzie... 😕
 
Do góry