reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

reklama
wróciłam z konsulatu z nowym paszportem, powiem wam że w metrze nie mam prawie mdłości, w samochodzie jest tragedia
emoji3061.png
mąż powiedział, że tutaj mamy z dziećmi do 4rż jeżdżą transportem publicznym za darmo, także fajnie
Fajny przywilej 😊
Cześć, ja po wizycie. Widziałam dzisiaj pulsującego kropka 🥰😍 i z usg i ostatniej miesiączki równo 6 tydzień. Co prawda jest obok krwiak i jakbym zaczęła krwawic to szpital, ale leżeć nie musze 🙂
O super to piękny widok 😊 będzie wszystko dobrze a duży ten krwiak?
Tez bym chciała córkę, bo wszystko w domu 😁 moja Liliana ma 20 miesięcy to podobnie :) syn ma 4,5 ale on by pewnie wolał brata 😂

Ja tez będę sama i to z 3 🤣🤣 a mój kierowca to czasem cały tydzień go nie ma 😏😏

Super <3 gratulacje :)

Ja dziś sciaglam apke o ciąży 😁 cieszy tak samo nawet w kolejnej 🤣🤣Zobacz załącznik 1283175
O kurcze bo to będziesz miała urwanie głowy 😊 mój mam nadzieję że będzie robił tylko pierwsze zmiany 😊
Więź porodów lutowych hehe
Zobaczysz jakie będą emocje jak będziemy rodzić ja każdy poród przeżywałam jakbym to ja rodziła 😂
 
A tak w ogóle gin przepisał mi duphaston. Jutro zbadam jeszvze progesteron i jak będzie nadal taki jak dziś to chyba zacznę brac. Bo on nie zaszkodzi, prawda?
 
No
A tak w ogóle gin przepisał mi duphaston. Jutro zbadam jeszvze progesteron i jak będzie nadal taki jak dziś to chyba zacznę brac. Bo on nie zaszkodzi, prawda?
Nie nie zaszkodzi, ja biorę ultrogesan też tak profilaktycznie.

Też jestem tu nowa, ale tak czytając Was i o Waszych wizytach jakoś raźniej jest. I zawsze jest się kogo spytać i doradzić 😁
 
Tez bym chciała córkę, bo wszystko w domu 😁 moja Liliana ma 20 miesięcy to podobnie :) syn ma 4,5 ale on by pewnie wolał brata 😂

Ja tez będę sama i to z 3 🤣🤣 a mój kierowca to czasem cały tydzień go nie ma 😏😏

Super <3 gratulacje :)

Ja dziś sciaglam apke o ciąży 😁 cieszy tak samo nawet w kolejnej 🤣🤣Zobacz załącznik 1283175
Wow. Ja mam meza z Którym zajmujemy sie na zmiane, roznica wieku bedszie wieksza a chwilami łapie mnie lęk🤣
Nie że nie dam rady ale ze bedzie naprawde wesoło 😂


I różnica wieku u nas 3.5 roku miedzy pierwszym synem a córka sprawdziła sie super. Wszystko tak na spokojnie, duzo rozumial, pomagał...mogłam poleżeć jak sie zle Czulam.. macierzyństwo nie rodem z tych obrazkow fejsbukowych utyranej brudnej mamy🤣🤣🤣 a jak bedzie tym razem gdzie różnica wieku bedzie taka sama sie okaże 😄 trzecie calkowicie inne, bardzo żywiołowe i uparte 🤣
 
Może pytanie głupie, ale duphaston się łyka tak? :p to nie jest dopochwowe?
Nie brałam wcześniej, a jeszvze nie wykupiłam
 
Och, ale zazdroszczę 🥰🥰 ja czekam pod gabinetem i standardowo jest obsówa czasowa 🤦‍♀️ ale u mnie to dopiero 5 tydz chyba, ciężko mi właśnie policzyć bo ostatnio cykle mi się rozregulowały i nie bardzo wiem jak liczyć tą ciążę. Pewnie się wszystkiego dzisiaj dowiem. Ale stres już jest... 😞
Bedzie dobrze:)
 
reklama
Do góry