reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

reklama
Dziewczyny, czy któraś z Was chodzi albo planuje chodzić równolegle do lekarza prywatnie i na NFZ? Na NFZ chciałabym tylko skierowania na badania, ale ciekawa jestem jak lekarz do tego podejdzie... 😕
Przecież możesz normalnie umawiac sie na wizyty i brac skierowania bez wspominania ze chodzisz tez prywatnie hmm
 
Progesteron mozna brac, nie szkodzi a moze pomoc. W tej ciąży jeszcze nie bylam na badaniu ale i tak biore bo mam torbiel. W poprzedniej progesteron miałam 45.
 
Mam nadzieję że u mnie się nie sprawdzi bo bym chciała córeczkę. Bo mam tyle ubrań po niej a z różnicą 17 miesięcy by się fajnie dogadywały siostrzyczki. Ale jak będzie syn to najwyżej będzie bawił się lalkami 😂 ważne żeby zdrowe dziecko było
Tez bym chciała córkę, bo wszystko w domu 😁 moja Liliana ma 20 miesięcy to podobnie :) syn ma 4,5 ale on by pewnie wolał brata 😂
Dla dzieci super różnica gorzej dla mamy ogarnąć biegacza i maleństwo. Niestety rodziców i teściów mam daleko więc będę sama jak mąż będzie w pracy. Ale dam radę 😂
Ja tez będę sama i to z 3 🤣🤣 a mój kierowca to czasem cały tydzień go nie ma 😏😏
Cześć, ja po wizycie. Widziałam dzisiaj pulsującego kropka 🥰😍 i z usg i ostatniej miesiączki równo 6 tydzień. Co prawda jest obok krwiak i jakbym zaczęła krwawic to szpital, ale leżeć nie musze 🙂
Super <3 gratulacje :)

Ja dziś sciaglam apke o ciąży 😁 cieszy tak samo nawet w kolejnej 🤣🤣
Screenshot_20210615-175349_Preglife.jpg
 
Cześć, ja po wizycie. Widziałam dzisiaj pulsującego kropka 🥰😍 i z usg i ostatniej miesiączki równo 6 tydzień. Co prawda jest obok krwiak i jakbym zaczęła krwawic to szpital, ale leżeć nie musze 🙂
Och, ale zazdroszczę 🥰🥰 ja czekam pod gabinetem i standardowo jest obsówa czasowa 🤦‍♀️ ale u mnie to dopiero 5 tydz chyba, ciężko mi właśnie policzyć bo ostatnio cykle mi się rozregulowały i nie bardzo wiem jak liczyć tą ciążę. Pewnie się wszystkiego dzisiaj dowiem. Ale stres już jest... 😞
 
Och, ale zazdroszczę 🥰🥰 ja czekam pod gabinetem i standardowo jest obsówa czasowa 🤦‍♀️ ale u mnie to dopiero 5 tydz chyba, ciężko mi właśnie policzyć bo ostatnio cykle mi się rozregulowały i nie bardzo wiem jak liczyć tą ciążę. Pewnie się wszystkiego dzisiaj dowiem. Ale stres już jest... 😞
Koniecznie daj znać po i trzymam kciuki
 
I mieć podwójne badanie fizyczne i USG? Zdecydowanie tak nie chcę...
O tym badaniu szyjki macicy zapomniałam bo tutaj nie ma tej praktyki. Zawsze mozna odmówić a prywatnie chodzic jak bedzie potrzeba. Nie musA przeciez to byc czeste wizyty a nawet jesli bys wspomniala ze tak chcesz to tez nikt nie powinien robić problemow bo nalezy sie to jak psu micha hmm
 
reklama
Do góry