reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Hej dziewczyny, witam się w ten deszczowy, poniedziałkowy poranek. Ja już w pracy, ale coraz mniej chce mi się tu przychodzić- bardzo zmęczona jestem. niby to tylko praca przy komputerze, ale zastanawiam się jak długo jeszcze pracować, a kiedy iść na zwolnienie.
Hej pociesze Cię albo nie ale ja też pracuje jeszcze i będę jak dobrze pójdzie do końca października pracować pomimo że już marzy mi się trochę to L4 ;) tym bardziej przy takiej pogodzie.. No ale cóż zrobić. Życzę sił na dzisiejszy deszczowy dzień!
 
reklama
Chyba nikt nie miał takiej nocki jak ja. Gardło zawalone, głowa mnie boli prawdopodobnie od kataru, nos czerwony od smarkania. Masakra jakaś. Wyglądam po nocy jak zombi. Wczoraj przed spaniem zjadłam dwa ząbki czosnku, popiłam syropem z cebuliUszy mi zalgły[emoji26][emoji24][emoji22][emoji32][emoji30]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry,

Właśnie zjadłam śniadanko, pysznego omlecika. Pranie standardowo wstawiłam, humor jak narazie ok, bo raz ze się wyspalam, a dwa ze czekam na przesyłkę z pieluchami flanelowymi i tetrowymi [emoji2] mam nadzieje, ze się nie zawiodę [emoji57]

@Mikallo postaramy się pisać tu więcej, a jak będziesz potrzebowała się wygadać tak bardziej od serca daj znać- otrzymasz dostęp do WZ

@martula1985, @Joanka1 zatem wysyłam Wam trochę pozytywnej energii ode mnie- starczy myśle dla nas wszystkich [emoji6]

@Miś-owa a co Ci w gardło wpadło?? [emoji12][emoji38] oj ja świntuch [emoji5]

@Chrząszczyk zdrówka Kochana [emoji182]

Miłego dnia Kochane moje, mi może dziś uda się cosik ogarnąć, wszystko się zobaczy jak rozwiesze pranie, czy jeszcze znajdę siły na coś innego


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
To się nazywa wrzesień i początek szkoły. W ubiegłym roku mój Kuba chodził do grudnia bez chorowania i potem ospa, a teraz tydzień i katar, kaszel

f2w3skjol4llo8s8.png
 
Dzieku dziewczyny :) na razie nie bede przynudzac o sobie ;) Teoche szkoda że tak pozno zdecydowalam sie do Was napisac.
U nas jezeli chodzi o choroby tomała poszla na zajecia adaptacyjne doprzedskola a pozniej tydzien z przeziebieniem. Teraz odpukac obywa sie bez chorob :)
 
reklama
Do góry