reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Każdy związek na jakimś etapie ma "gorsze dni", mój też nie jest od nich wolny. Nie wierzę w cudowne pary. W sensie takie co to wszystko u nich to miód. Doceniam i tę goryczke. Ważne by być razem. Razem jakoś wszystko co złe, nie takie kleić do kupy. Choć czasem i trzask drzwiami czy łezka.

Twoja Mama @Juliettaaa123 to na pewno superwoman :) Pewnie lata praktyki ja taką uczyniły.

Dobrze mieć coś swojego. Swoje zajęcie / zacięcie.
 
reklama
Oczywiście że każdy ma gorsze dni. Jestem zdania, że od czasu do czasu powinno się pokłócić, bo atmosfera wtedy taka bardziej czysta jest i pogodzić się też jest dobrze i wtedy wszyscy uśmiechnięci chodzą bo nic na wątrobie nie leży. A problemy... Jesteście/jesteśmy razem ze sobą po to by się wspierać. Związek przecież to nie tylko śmiechy hihy buziaczki i łóżko.. jesteśmy razem i jest fajnie gdy jest dobrze, to bądźmy razem gdy jest źle i trzeba trochę się bardziej postarać. Przecież wtedy znowu będzie dobrze!
 
@Dotkass pysznie. Ja znowu myślę o jajkach. Chodzą za mną te placki ziemniaczane. Ale myślę jutro bądź sobota. Z gulaszem. Mmm. Serio idę jesc śniadanie. Metraż nie duży Ale wciąż nie trafiłam do kuchni.

Hmmmm...jakbym Ci to...ja dziś na śniadanie jadłam...co???...No co?...No oczywiście, ze jajka [emoji23]


85993e3koj7clzdz.png
 
reklama
Do góry