reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe kreski! 💝

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
U mnie dziś temperatura poleciała w dół, więc czekam, aż zaleje mnie morze czerwone 😝
 

Załączniki

  • b5007b79-44dd-4789-acc0-b6a371736a5c.jpg
    b5007b79-44dd-4789-acc0-b6a371736a5c.jpg
    32,8 KB · Wyświetleń: 52
Moj owu dzis slabszy niz wczoraj. Ponownie negatywny tylko bardziej 🙈😑😶
 
U mnie taki koślawiec, że w sumie nie wiem kiedy była owu 🤷🏻‍♀️ zakładam, że w niedzielę, bo wtedy też miałam ostatni dzień mega płodnego śluzu, a następnego dnia już pustynia 😅
IMG_20220209_092954.jpg
 
U mnie taki koślawiec, że w sumie nie wiem kiedy była owu 🤷🏻‍♀️ zakładam, że w niedzielę, bo wtedy też miałam ostatni dzień mega płodnego śluzu, a następnego dnia już pustynia 😅
Zobacz załącznik 1367365
ale masz niskie temperatury 😱 U mnie zawsze po owu pięknie skacze ponad 37 i się tak utrzymuje... A masz potwierdzone owu u ginekologa? Monitoring robiłaś?
 
ale masz niskie temperatury 😱 U mnie zawsze po owu pięknie skacze ponad 37 i się tak utrzymuje... A masz potwierdzone owu u ginekologa? Monitoring robiłaś?
Niee nie byłam u gina, sugeruję się temperaturą i śluzem. W pon zbadam proga, żeby sprawdzić czy była owu czy nie. A co do temperatur, to ja ogólnie mam bardzo niskie, bo nie raz w 1 fazie cyklu mam 36.15-20, czytałam, że przy Hashi mogą być takie niskie temperatury więc specjalnie się tym nie przejmuje :p ważne że jest różnica między 1 a 2 częścią cyklu :p no ale przeważnie kilka dni po owu ta temp też mi się rozkręca i nawet dobija do 36.80 takze szaleństwo 😂 nigdy nie widziałam na termometrze 37, a mierze temp już od roku 😆
 
ale masz niskie temperatury 😱 U mnie zawsze po owu pięknie skacze ponad 37 i się tak utrzymuje... A masz potwierdzone owu u ginekologa? Monitoring robiłaś?
Jak ja bym mierzyła to uznałabyś ze jestem martwa ... u mnie normalna temperatura to ok 35 🤣🤣
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Podobne tematy

L
Odpowiedzi
2 tys
Wyświetleń
145 tys
Do góry