reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe kreski! 💝

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Nie, w zasadzie nie robiłam żadnych badań od zabiegu ani żadnych specyficznych pod starania. Założyłam ze 3 miesiące sprobuje po prostu metoda „co dwa dni” bez większego stresu a jak nie wyjdzie to będę drążyć temat żeby nie tracić czasu. Na początku marca mam kontrole u gin, wiec to w sumie moj taki deadline. W zeszłym miesiącu zrobiłam pierwszy raz testy owulacyjne, miałam tez objawy owulacji (po wyjęciu spirali czuje dość intensywnie jak bolą mnie ledzwia po jednej ze stron). Ogólnie dopiero zagłębiam się w fora i tematykę ale poczucie przynależności do grupy osób starających się jest niezastąpione [emoji3526] Wrocilam właśnie z 5cio pakiem testów owulacyjnych, miałam nie robić ale w sumie co mi tam, były w promocji Rossmanie [emoji16] nie wiedziałam ze są appki do odczytywania testów owu, ja korzystam tylko z Flo i OvuFriend

Zapytaj gina na kontroli o amh. Ja bym zbadała jakby mi gmerali w jajniku [emoji3526]
 
Czyli w sumie testy owulacyjne nie maja większego sensu? Jak najbardziej wiarygodnie stwierdzić czy owulacja jest czy nie ? Monitoringiem u Gin?

Zależy w jakim celu je stosujesz. Są dziewczyny, które nie maja typowych objawów owulacyjnych, nie maja śluzu lub nie potrafią go interpretować, wtedy takie testy mogą być im pomocne w określeniu kiedy jest najbardziej odpowiedni czas [emoji6] zazwyczaj pokrywają się z owu, ale wiem, ze u niektórych dziewczyn w ogóle się nie sprawdzają, nie maja pikow mimo ze owulacje są potwierdzone u gina. Dlatego ja polecam walnąc choć raz razem z monitoringiem. Można tez sobie machnąć proga 7dpo i zobaczyć czy faktycznie ruszyło.
 
Zależy w jakim celu je stosujesz. Są dziewczyny, które nie maja typowych objawów owulacyjnych, nie maja śluzu lub nie potrafią go interpretować, wtedy takie testy mogą być im pomocne w określeniu kiedy jest najbardziej odpowiedni czas [emoji6] zazwyczaj pokrywają się z owu, ale wiem, ze u niektórych dziewczyn w ogóle się nie sprawdzają, nie maja pikow mimo ze owulacje są potwierdzone u gina. Dlatego ja polecam walnąc choć raz razem z monitoringiem. Można tez sobie machnąć proga 7dpo i zobaczyć czy faktycznie ruszyło.
Ok, dziękuję bardzo za wytłumaczenie :)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Podobne tematy

L
Odpowiedzi
2 tys
Wyświetleń
144 tys
Do góry