reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe kreski! 💝

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Hej! Jestem tu nowa ale dołączam do grona lutowych kresek chociaż testowanie wypadnie raczej na początku marca :) podobnie jak @xxx-xxx zaczelam w zeszłym tygodniu nowy cykl (dzień przed moimi urodzinami pojawiła sie @ a już myślałam ze będę miała prezent dwukreskowy na teście) i od dziś zaczynamy starania. To w sumie dopiero będzie drugi miesiąc od kiedy działamy bo w grudniu miałam laparoskopię - usunęli mi całkiem sporą cystę z jajnika w związku z czym liczę sie z tym, ze droga do celu może być długa ale przecież nie musi - jestem pozytywnie nastawiona 🤗 pozdrowienia !
Hejo! Trzymam kciuki, żebyś na następny miesiąc już nie musiała się wpisywać :D
 
reklama
Hej! Jestem tu nowa ale dołączam do grona lutowych kresek chociaż testowanie wypadnie raczej na początku marca :) podobnie jak @xxx-xxx zaczelam w zeszłym tygodniu nowy cykl (dzień przed moimi urodzinami pojawiła sie @ a już myślałam ze będę miała prezent dwukreskowy na teście) i od dziś zaczynamy starania. To w sumie dopiero będzie drugi miesiąc od kiedy działamy bo w grudniu miałam laparoskopię - usunęli mi całkiem sporą cystę z jajnika w związku z czym liczę sie z tym, ze droga do celu może być długa ale przecież nie musi - jestem pozytywnie nastawiona [emoji847] pozdrowienia !

Powodzenia! Sprawdzalas AMH?
 
Hej! Jestem tu nowa ale dołączam do grona lutowych kresek chociaż testowanie wypadnie raczej na początku marca :) podobnie jak @xxx-xxx zaczelam w zeszłym tygodniu nowy cykl (dzień przed moimi urodzinami pojawiła sie @ a już myślałam ze będę miała prezent dwukreskowy na teście) i od dziś zaczynamy starania. To w sumie dopiero będzie drugi miesiąc od kiedy działamy bo w grudniu miałam laparoskopię - usunęli mi całkiem sporą cystę z jajnika w związku z czym liczę sie z tym, ze droga do celu może być długa ale przecież nie musi - jestem pozytywnie nastawiona 🤗 pozdrowienia !
Cześć! 👋

@AScarlett testowałaś? 😉
 
Dziewczyny, ktora aplikacja jest do odczytywania pasków owu? Zapomnialam. Moj dzisiejszy test z teraz owu...negatywny wiadomo, czyzby owu miala być szybciej niż za 8 dni? Czy mogą one wskazywać na owu a moze do niej nie dojść?
 

Załączniki

  • 20220208_091804.jpg
    20220208_091804.jpg
    158 KB · Wyświetleń: 62
Dziewczyny, ktora aplikacja jest do odczytywania pasków owu? Zapomnialam. Moj dzisiejszy test z teraz owu...negatywny wiadomo, czyzby owu miala być szybciej niż za 8 dni? Czy mogą one wskazywać na owu a moze do niej nie dojść?
. Ja używam aplikacji Premom, ale nie wiem, czy takie z szybką wyłapie, bo ja używam paskowych z DL i te łapało ładnie (a facelle strumieniowych nie chciało mi wyłapać, musiałam sama kolor kresek ustawiać). Ja mam zawsze drugą kreskę, obojętnie w którym dniu cyklu zrobię, więc to nic nie znaczy 😝 W jednym cyklu 6dc miałam mocną kreskę prawie taką jak testowa i aplikacja wyłapała jako high, a pik był dopiero 7 dni później 😉
 
Dziś wypada mi 10 dni po owulacji i pokusiłam się na test z rana i już żałuje bo teraz siedzę i myśle czy tu coś widzę czy nie. Z góry mowie, że zdjęcie zrobione przed upływem 5 minut, tylko nie mam pojęcia skąd to różowe tło na pasku 🙈 help 🙈 na żywo coś przebija, ale to chyba kreska testowa 🙈
 

Załączniki

  • 4A5EF7F8-4710-4C7E-9982-DC25CDFEC704.jpeg
    4A5EF7F8-4710-4C7E-9982-DC25CDFEC704.jpeg
    1,3 MB · Wyświetleń: 136
Cos jakby przebija, zrob teraz jak odparowało, ta kontrolna jest zawsze szara, jesli ciąża musi miec przeblysk różu, dawaj odparowany na foto.
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Podobne tematy

L
Odpowiedzi
2 tys
Wyświetleń
144 tys
Do góry