reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe kreski! 💝

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Nie wiem , czy umiesz czytac ze zrozumieniem. Cytuj mnie proszę, to odpowiem, bo wymyśliłas cos.
Nie mam ochoty dyskutować bo widzę, że i tak nic nie dociera.

P. S Tak tak wymyśliłam twoją różową kreskę [emoji2358]


Screenshot_20220228_082032_com.vbulletin.build_101.jpeg
 
reklama
No taka była , nie domalowalam jej przecież , co mi zarzucasz, przecież nie sfabrykowalam testu? Moja wina, ze taki test mi wyszedl, powinnam przeprosić ? Przeczucie moje sie potwierdziło czy test byl felerny czy nie. I to bylo 5 dni temu czyli 8 dni po owu a nie 2 dni po owulacji jak tu Zazuu dobie wymysla.
 
No tak była , nie domalowalam jej przecież , co mi zarzucasz, przecież nie sfabrykowalam testu? Moja wina, ze taki test mi wyszedl, powinnam przeprosić ? Przeczucie moje sie potwierdziło czy test byl felerny czy nie. I to bylo 5 dni temu czyli 8 dni po owu a nie 2 dni po owulacji jak tu Zazuu dobie wymysla.
No to przecież sama piszesz, że test pozytywny a chwilę temu pisałaś, że negatywny [emoji23][emoji23][emoji23]
Nic ci nie zarzucam. Jesteś w ciąży od jakiś 8 dni więc gratuluję i uciekaj na mamuśki [emoji76][emoji8]
 
5 dni temu był 23 dzień lutego, pik na teście miałaś 15 lutego. Tydzień Cię uczę, ze pik to nie dzień owulacji i jak krew w piach
No tak była , nie domalowalam jej przecież , co mi zarzucasz, przecież nie sfabrykowalam testu? Moja wina, ze taki test mi wyszedl, powinnam przeprosić ? Przeczucie moje sie potwierdziło czy test byl felerny czy nie. I to bylo 5 dni temu czyli 8 dni po owu a nie 2 dni po owulacji jak tu Zazuu dobie wymysla.
 
No to przecież sama piszesz, że test pozytywny a chwilę temu pisałaś, że negatywny [emoji23][emoji23][emoji23]
Nic ci nie zarzucam. Jesteś w ciąży od jakiś 8 dni więc gratuluję i uciekaj na mamuśki [emoji76][emoji8]
Napisalam, ze mam przeczucie, ze to ta kreska.... no i przeczucie mnie nie zwiodlo.
 
Napisalam, ze mam przeczucie, ze to ta kreska.... no i przeczucie mnie nie zwiodlo.
No czyli jesteś od 8 dni w ciąży więc uciekaj na forum dla mamusiek. Jak to napisałaś Olce to wątek tylko dla oczekujących na kreski a ty jesteś w ciąży więc wątek nie dla ciebie.
 
Ja chciałam tylko powiedzieć, że strasznie mnie dziwi, jak można być bezkrytycznym i bezrefleksyjnym wobec swoich zachowań. I iść w zaparte, mimo, że nie ma się racji. Jak człowiek musi być przekonany o własnej nieomylności.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
OMG CO ZA LASKA. ale miałam czytania. @Ladycarooo idealnie podsumowałaś, zero refleksji. Po uj się zapiera i dyskutuje, jak nikogo i tak nie przekona do swoich racji.
Nie bardzo rozumiem wasze racje..i do czego niby was przekonuje? Do tego ze starajaca się 7 dni po owu moze wykonac testy dzien po dniu i nawet w cieniu szukac potwierdzenia 2 kreski, no może, dalej tak uwazam, do skutku, jak ja. Nie mozna sie pozytywnie nakręcić i robić testów, bo moze się mieć racje do wlasnych odczuć i objawow wysylanych przez ciało... a was to moze zmęczyć i znudzić? Oki to nie czytajcie i nie piszcie odpowiedzi na nieinteresujacy Was temat.....
Jako jedyna nie narzucalam tu nikomu, co powinna zrobić i jak zrobić, ani tego czy ma rację czy nie, jesli pisalam cokolwiek to tylko w odniesieniu do siebie.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Podobne tematy

L
Odpowiedzi
2 tys
Wyświetleń
146 tys
Do góry